Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

"Pani kupi dywan!"

Nieprzeczytany postprzez niya » 22 lut 2012, o 16:14

Wyglądam przez okno i stoi jegomość z dywanami, dzwoni domofonem ( dzwonić może do woli bo owy nie działa :P), Amba zza bramy przygląda mu się z ciekawością. Ja wychodzę na balkon i zastanawiam się co Pan ode mnie chce, on krzyczy do mnie "Pani śliczne dywany, dywaniki, chodniczki, kup Pani dywan tylko weź Pani tego misia do domu" - pokazuje palcem na Ambę . Odkrzykuję, że nie chcę. Pan uparcie "to ja wejdę i pokażę z bliska, tylko misia pani schowa". Mówię, że nie chcę i dziękuję bardzo. Pan nadal swoje "Ale Pani takie śliczne dywan...... ten misiu gryzie?" no to odpowiadam "zapewne jak wszystkie misie" :-D

Pan zrezygnował :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Re: "Pani kupi dywan!"

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 lut 2012, o 16:29

w dzisiejszych czasach okazje i największe promocje przychodzą pod nasze drzwi, wpraszają się do środka i są takie kochane dopóki.... nie zostanie zawarta transakcja (często związana z kradzieżą ale to swoją drogą :P).

Jak to dobrze mieć takiego misia, samą posturą odstrasza domokrążców :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 22 lut 2012, o 17:06

Trzeba było powiedzieć, że owy miś Ci wystarczy bo kiedy się kładzie to prawie jak dywanik :D
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez CaneLupo » 22 lut 2012, o 17:45

jak widac: bez naszych "misiow" ani rusz! :lool:
CaneLupo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Padiel
Imię: Anna
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 22 lut 2012, o 19:12

Rozkręcasz się Niya, to już drugi zabawny temat jaki powstał dzisiaj z Twoich rąk. :D Wesoło masz.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 22 lut 2012, o 19:35

to u mnie nie było wesoło.
W tamtym roku w niedzielę przyjechałam z kościoła, przebrałam się i na dwór.
Psiaki wypuściłam i po chwili one pognały do płota. No to poszłam za nimi a tam stoi chłop z wózkiem i dzieckiem. Żem się zdziwiłam i pytam co się stało.
A gości na mnie wyjechał,że mam psy pozamykać itp bo on nie może wejść, żeby porozmawiać. No to mówię że ich nie zamknę i co Pan chce, bo nie mam czasu... a on zaczął nawijać o wierze Jehowych. Nie mam nic do tej wiary i to każdego indywidualna sprawa. jednak jak jestem katoliczką i wiary zmieniać nie chcę.
jednak obcych ludzi do nas do domu wpuszczać nie mam zamiaru.
Ale mógłby być uprzejmy. A nie odchodząc cos pod nosem gadał o psach i o mnie :diabeł: i jeszcze go długo słyszałam :roftl: :roftl:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 lut 2012, o 20:18

hahaha mogłaś powiedzieć że jeśli ta religia zakłada zamykanie psów, to niech on się idzie zamknąć do psychiatryka zgodnie ze swoją wiarą ;-)

Ja to jestem jeszcze bardziej wredna - nie cierpię ulotkarzy którzy dzwonią mi domofonem żeby otworzyć im domofon (podszywają się pod nich czasami jakieś łajzy, a same ulotki nie są mi w niczym potrzebne). Pies się wtedy wkurza a ja muszę przerwać to co robię, np. siedzenie na forum :roftl:
Jak dzwoni domofon i słyszę hasło "ulotki", mówię głosem styranym życiem "nie dzięki"...
ale mam w zanadrzu na nich kawał, gdybym wypatrzyła z balkonu i by mi wrednie zadzwonili, to bez słuchania drugiej osoby powiedziałabym "o super że już jesteś to spuszczam Ci psa, ale bez kagańca, chyba nic nikomu nie zrobi" :-P :-P :-P to jest moje marzenie żeby wyciąć im taki kawał... na parter boją się dzwonić, zawsze na czwarte piętra :pała: chociaż po miesiącach "nie dzięki" dzwonią co raz rzadziej :roftl:
Ja rozumiem że to jest ich praca, ale to nie moja wina że spółdzielnia nie rozdysponowała jakiegoś kosza na ulotki przed domofonem...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez monika » 22 lut 2012, o 21:23

Aga i N napisał(a):"o super że już jesteś to spuszczam Ci psa, ale bez kagańca, chyba nic nikomu nie zrobi"

:roftl: :roftl: :roftl: Nie no, rozwalił mnie pomysł z tym kawałem.
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez niya » 23 lut 2012, o 07:46

kalyna napisał(a):to u mnie nie było wesoło.
W tamtym roku w niedzielę przyjechałam z kościoła, przebrałam się i na dwór.
Psiaki wypuściłam i po chwili one pognały do płota. No to poszłam za nimi a tam stoi chłop z wózkiem i dzieckiem. Żem się zdziwiłam i pytam co się stało.
A gości na mnie wyjechał,że mam psy pozamykać itp bo on nie może wejść, żeby porozmawiać. No to mówię że ich nie zamknę i co Pan chce, bo nie mam czasu... a on zaczął nawijać o wierze Jehowych. Nie mam nic do tej wiary i to każdego indywidualna sprawa. jednak jak jestem katoliczką i wiary zmieniać nie chcę.
jednak obcych ludzi do nas do domu wpuszczać nie mam zamiaru.
Ale mógłby być uprzejmy. A nie odchodząc cos pod nosem gadał o psach i o mnie :diabeł: i jeszcze go długo słyszałam :roftl: :roftl:

Oj u mnie to samo jest, ale ja psa nie chowam, wisi tabliczka, że pies jest, pies sam z siebie też chętnie swoją postać okazuje przy bramie więc niech wchodzą na własną odpowiedzialność. Nie mam nic do Świadków Jehowych, ale także wiary zmieniać nie zamierzam i cieszę się, że boją się wchodzić, może to i wredne z mojej strony, ale nie lubię takiego namolnego namawiania, a dyskusja z nimi nie ma sensu kompletnie bo oni mają na pamięć wyuczone formułki i po prostu ignorują to co ja mówię, chyba tylko dwa razy trafiłam na osobę myślącą i szanującą moje zdanie, która wysłuchała mnie, przeprosiła, podziękowała i poszła dalej.

Tomek napisał(a):Rozkręcasz się Niya, to już drugi zabawny temat jaki powstał dzisiaj z Twoich rąk. :D Wesoło masz.

Tomku bo życie z Ambą w ogóle jest wesołe :roftl: , pisałam już jak poszłam do pracy ( pracuję czasem na nocne zmiany) , a mój mąż (też Tomek) nie mógł się pozbyć Amby z łóżka? , nie pomagało zamykanie jej poza sypialnią bo jak pisałam kiedyś otwieranie drzwi z każdej strony ma już opanowane od dawna, mąż w końcu się poddał i spali razem, wyniósł się do innego pokoju jak nad ranem dołączyły do nich dwa koty :roftl: , ale jak można przewidzieć rano i tak się obudził z całym towarzystwem. Tylko córka była obrażona, że nikt jej nie zawołał na imprezę nocną :roftl:

Oj życie bez zwierząt jest takie ubogie :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 23 lut 2012, o 08:48

:D

Viggo śpi tuż przy naszym łóżku, a Franca albo razem z nim na jego legowisku albo w naszych nogach. Aga wcześniej ode mnie wstaje, jak tylko wyjdzie z łóżka V. pakuje się na jej miejsce i cały jest szczęśliwy. Wieczorem (ja chodzę później spać) regularnie zastaję Viggulca na mojej połowie.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje