Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: PARYS Z Nad Dobrowskiej Warty - Str. 2

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 26 kwi 2013, o 08:19

śliczny szczylek :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 26 kwi 2013, o 10:54

Śliczny :)
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Andzik
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez mkola » 10 maja 2013, o 00:51

Witajcie!

Dzisiaj postanowiliśmy naszego małego oswoić z wodą, zabraliśmy go nad jezioro i pod moim czujnym okiem po pas we wodzie uczyłem małego pływania (wiem, że pieski mają to wrodzone - uznajmy że Parys zdawał egzamin na kartę pływacką i osobiście mogę jako człowiek z uprawnianiami na ratownika WOPR stwierdzić że zdał egzamin) Oto kilka fotek - co prawda już po - bo w trakcie szkoda było mi lusterko zamoczyć :D Pozdrawiamy!

Obrazek
Obrazek
Pionowe:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i nagroda piłeczka :D
Obrazek

I TERAZ UWAGA!
Dla wszystkich forumowiczów z Poznania i okolic! Bardzo mocno zachęcam do wybrania się z Waszym czworonogiem do Chomęcic, 11 km od Poznania, super teren do spacerów, czyste płytkie jezioro! Dzisiaj osobiście sprawdziłem lokalny teren przeciwko tzw. karmie z gwoździami, trutką i innymi - CZYSTO! Zapraszam serdecznie super miejsce, kameralne - dla dzieciaków, dla rodziny, fajne jezioro i przede wszystkim czyściutki teren! Jezioro Rosnowskie od strony Chomęcic. Trasa na Komorniki - zainteresowani dajcie znać podeśle mapę Google :)

Pozdrawiam!
mkola
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Marcin

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 10 maja 2013, o 01:09

ależ kochany scyluś! :D i ma piękne szele :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia

Nieprzeczytany postprzez mkola » 10 maja 2013, o 01:15

Piękne szelki bo Pani wybierała. Pan za miesiąc mu kupi swoje ;) Męskie :D
mkola
Świeżak
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Marcin

Re: PARYS Z Nad Dobrowskiej Warty - Str. 3

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 13 maja 2013, o 22:17

Młody przystojniak :) No i gratulacje z tym pływaniem. Lunka jak tylko traci grunt pod łapami, zaczyna w podskokach uciekać do brzegu, a potem tarza się przez jakieś 5 minut w wodzie do kostek, żeby wszyscy myśleli, że pływała :-P Ech... Ja wiem, że to normalne - w końcu to rodzeństwo, ale patrzę na te Wasze zdjęcia i mam wrażenie, że oglądam własnego psa. Mizianko dla małego ode mnie i siostrzyczki.

P.S. Wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać
Obrazek
Nyks
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 14 maja 2013, o 21:25

mkola napisał(a):Piękne szelki bo Pani wybierała. Pan za miesiąc mu kupi swoje ;) Męskie :D

męskie... myślałby kto :roftl: :roftl: męskie nuuudne! a te błękitne są piękne i świetnie na nim wyglądają :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 29 kwi 2014, o 18:37

Halooo! Co słychać u Parysa? Czekamy na jakieś aktualne zdjęcia :-)
Nyks
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 29 kwi 2014, o 18:56

Świetny maluch! Widać, że kocha wodę:) Pozdrawiam
Carlos1982
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje