Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Pasy biodrowe

Nieprzeczytany postprzez Crys » 16 cze 2013, o 00:03

Crys
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SchroniskoweOwczarki
Imię: Kinga

Re: Pasy biodrowe

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 cze 2013, o 06:25

Mam ten z pierwszego linku. Sprawuje się bardzo dobrze ale ma jedną zasadniczą wadę. W lecie masakrycznie ogrzewa ciało, może służyć za pas wyszczuplający. ;)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez dariex » 16 cze 2013, o 15:36

My też mamy hificę z pierwszego linku i potwierdzam to co pisze Tomek,ze grzeje w upale niezle ale na dłuższe i cięższe wyprawy ideolo :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Crys » 16 cze 2013, o 15:42

Dzięki wielkie :)
Też go kupiłam właśnie :D
Crys
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SchroniskoweOwczarki
Imię: Kinga

Nieprzeczytany postprzez puma » 16 cze 2013, o 18:16

A jak się sprawdza przy bieganiu ? Jest wygodny dla przewodnika ? Nie ogranicza ruchów, nie uwiera ? Też rozważam zakup takiego cuda aczkolwiek ciekawa jestem czy faktycznie warte jest to swojej ceny :-)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 17 cze 2013, o 05:15

Tez mam ten pas, jest wygodny, praktycznie się go nie czuje, bo dobrze leży i jest miękki, jedyna wada to grzanie w lecie.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 cze 2013, o 05:52

W mojej opinii pas nie ma wad poza tą, że nie przepuszcza do ciała powietrza przez co w lecie praktycznie wcale z niego nie korzystam. W pozostałych porach roku sprawuje się doskonale, w zimie jego jedyna wada staje się zaletą ;). Ta wersja z amortyzatorem krokowym (plus linka amortyzująca Hifici wyprodukowana pod konkretnego czworonoga) doskonale amortyzuje nagłe zrywy psa. Viggo błyskawicznie załapał o co chodzi, po nauczeniu psa kilku komend ("szybciutko" - przydaje się do wciągnięcia zmęczonego przewodnika pod górkę :lool: , "powoli", "lewo", "prawo" i "czekaj") komfort wspólnego przemieszczania się jest bardzo wysoki. Polecam, tym którzy lubią mieć wolne ręce a psa zawsze pod kontrolą. Plus psi plecaczek z fantami dla obojga i można komfortowo eksplorować nowe szlaczki.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje