Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Pienienie się psa

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 22 cze 2012, o 20:15

Dla mnie jedno jest pewne. Po kilku dniach leczenia nie można mówić, że zrobiliśmy wszystko co się dało. NO chyba, że sunia została otruta, a to już inna bajka. :ooops:
gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 22 cze 2012, o 20:28

Właśnie zatrucie przyszło mi do głowy...kiedyś Lena nam się struła, miała m. in. ślinotok, kapało z niej jak z kranu.
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 cze 2012, o 20:32

ehhhh :-(
Jak dobrze że Lena z tego wyszła, ludzie to świnie którzy potrafią tak podrzucać lub nie zabezpieczać trutek!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 22 cze 2012, o 21:39

Szczeniaka zawsze trudniej się leczy.A poza tym gdyby autorce watku nie zależało na wyleczeniu nie pisałaby na forum szukajac pomocy.Piesek musiał zostać uśpiony,wiec juz jest teoria :negatyw:
Nie wiemy u jakiego weta była leczona psinka,nie wiemy naprawdę co jej dolegało.To dlaczego niektórzy twierdzą,że może za wcześnie jest uśpiona?
Założycielka wątku na pewno nie poda nam tych przydatnych na przyszłośc informacji skoro przeczyta,że jest podejrzewana o za krótkie leczenie u złego weta.A te informacje może uratowałyby życie innego psa o tych objawach leczonego właśnie u weta-konowała.
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 23 cze 2012, o 14:22

z otrucia da się wyleczyc psa (a już ja coś o tym wiem)... o ile od razu trafi się w dobre ręce. ale jest to ogromny wysiłek emocjonalny i finansowy. plus, kiedy konsultowałam leczenie Angui z kilkoma innymi weterynarzami w Poznaniu... włos mi się na głowie jeżył na ich teorie.
lekarzy jest mnóstwo, no bo jest, ale trzeba miec naprawdę dużo szczęścia żeby dobrze trafic - proponowano uśpienie, podawanie tylko i wyłącznie wody (jak ma przeżyc to przeżyje), podawanie jakiegoś specyfiku DOUSTNIE (Anguś rzygała nawet po łyku wody)...
ciężko jest zwykłemu człowiekowi rozpoznac kiedy wet to konował a kiedy specjalista.

leczyłam dorosłego psa, nie szczeniaka, ale o organizmie zarobaczonej anorektyczki.
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje