Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Płyn maskujący zapachy

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 mar 2013, o 10:41

O proszę :). A może też taki lodówkowy zdałby egzamin? ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 13 mar 2013, o 11:48

Widzę,że nie tylko ja mam "psio-zapaszkowy problem". :D
U nas rozwiązania są dwa: pierwsze- dwa samochody, z czego do drugiego pies wstępu nie ma.
Rozwiązanie drugie: pies jeździ w bagażniku, na psim kocyku. Jeżeli zdarzy się jazda na siedzeniu, to rozkładamy duży wór, a na nim kocyk.
Co jakiś czas(podczas generalnego czyszczenia auta) obsypuję siedzenia sodą oczyszczoną. Ważne,żeby zrobić to najpierw, zanim się umyje auto-karoserię.
W czasie kiedy bryczka się myje, soda ma czas zadziałać. Potem generalne odkurzanie. Niektórych może to zdziwi,że najpierw mycie, a potem odkurzanie, ale my tak robimy. Zapachu psiego w aucie nie uświadczysz. Sposób ekologiczny, tani. Wg mnie godny polecenia :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 13 mar 2013, o 15:33

My mamy matę na tylnej kanapie i Bruner sobie na niej jeździ. Trochę go potem czuć w aucie, ale....... ja lubię zapach mojego psa :ooops: Jak dłużej nie jeździ auto wietrzeje. Siedzenia tylko odkurzam z kłaków, które i tak jakoś ominą tą matę i tyle. Jak komuś nie pasuje nie musi ze mną jeździć :lool:
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez basia79 » 14 mar 2013, o 09:21

Wcześniej stosowałam zapachy ale to nic nie działało. Woreczek pochłaniający zapachy z biedronki cena ok 10 zeta działa - ok 2-3 msc więc dla mnie super i naprawdę działa. Owszem pies nie siedzi na tapicerce tylko na macie z tyłu na siedzeniach. Mate jak upapra to piorę, składam i wrzucam do bagażnika.
basia79
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 mar 2013, o 17:56

A co myślicie o czymś takim:
http://allegro.pl/crc-airco-kleen-do-odgrzybiania-klimatyzacji-200ml-i3084052717.html

Kupiłam wczoraj coś podobnego w Makro i było napisane że odświeża również całą kabinę auta również z zapachów zwierząt... (chociaż ja kodurkę piorę). Ciekawe, ciekawe może autorce wątku się taka wiedza przydać :-).
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 28 mar 2013, o 18:57

Aga, co do niwelowania zapaszków w lodówce, to warto wypróbować węgiel aktywny w tabletkach - wsadzasz ze dwie tabletki do lodówki i gotowe. Tylko trzeba zwrócić uwagę na formę węgla aktywnego - ma być prasowany, w formie tabletek. Kiedyś nie sprawdziłam, co wkładam do koszyka i okazało się, że wzięłam w kapsułkach :/ i jak próbowałam toto otworzyć i wysypać zawartość na chusteczkę, to się cała upaprałam tym pyłem węglowym :nea:
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 mar 2013, o 19:14

Nie nie ja nie szukam pochlaniacza zapachów ;). Ja tylko podsuwam pomysły.

Aga i N
Owczarkowa wyga

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje