Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Policja i ich psy.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 4 maja 2011, o 16:00

Tacy ludzie strzegą prawa w naszym państwie... tak odwdzięczają się swoim psom które odwalają za nich kawał dobrej i brudnej roboty!

http://kontakt24.tvn.pl/temat,spacer-policyjnego-psa-wideo-w-prokuraturze,102538.html?token=41149b273c12622f177a84f12655b63a

Swoją drogą będzie u nas w pracy w sobotę pokaz wyszkolenia psów policji czy też SM, nigdy na czymś takim nie byłam, już chyba się domyślam co tam mogę zobaczyć :roll:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Re: Policja i ich psy.

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 4 maja 2011, o 16:15

Przecież dostosowali predkośc wozu do prędkośc,i psa pies nie jest ciągnięty Taka sama komenda jak "równaj NOGA!" "równaj do ROWERU!" jak było polecenie "Równaj do wozu". Niczego złego nie widzę.
Notabene to pies się bardziej męczy isciem pieszo tempem "Ludzia" przy nodze niż biegnięciem kłusem.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 4 maja 2011, o 16:26

Ja mam z takim "wyprowadzaniem" psa negatywne odczucia. Głównie dlatego jak pewna osoba cieszyła się radośnie że wybiegała swojego psa w lesie jak to on biegł obok samochodu... (na szkolenie nie bo za drogo i niech sobie pies gryzie rękę która go karmi, do jedzenia makaron i zagwostka dlaczego pies nie chce jeść, do weterynarza z kulejącym psem nie, bo jest tylko od stróżowania więc po co się przejmować, itp itd :roll: ) dla mnie to szczyt lenistwa. A wątpię że w tym policyjnym aucie siedzą kontuzjowane osoby.
Nie zrobiłabym tego swojego psu choćby dlatego że spod kół się kurzy. Jak już naprawdę nie mam czasu to wolę wymęczyć go szukaniem zabawek, co sprawia mu ogromną radość :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 4 maja 2011, o 17:22

w sumie to mogli na rowerek iść z pieskiem, bo pogoda ładna :) bo dlaczego tylko pies ma mieć trening?
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez eagle » 4 maja 2011, o 19:18

Ja mam nagrany pokaz psów policyjnych jaki odbył się po jednych zawodach IPO :-)
Ale do tej pory nie zdecydowałem się go upublicznić 8--)
eagle
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 4 maja 2011, o 19:33

eagle, masz może coś w tym stylu:
http://youtu.be/SuBmM5GC6lc
???
Jeżeli tak, zlituj się i dawaj :yahoo
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez eagle » 4 maja 2011, o 19:53

Brawurka napisał(a):eagle, masz może coś w tym stylu:
http://www.youtube.com/watch?v=SuBmM5GC ... re=related
???
Jeżeli tak, zlituj się i dawaj :yahoo

Pomyślę :-)
Na osłodę coś dobrego :-)
eagle
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 5 maja 2011, o 20:23

Uff! A do tego teksty o dziewczynie... :roll:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 5 maja 2011, o 22:00

kurde... nie widzę w tym w sumie nic złego a tym bardziej nic co podchodziło by pod przestępstwo, podobnie jak napisał Janek, prędkość była dostosowana... i tak dalej
poza tym jest tez taka metoda treningowa jak free running za samochodem, no ten może nie był free...
ale kurcze przecież każdy z nas z drugiej strony wie że ONy to kłębki niespożytej energii i w jakis sposób te energie trzeba rozładować, a nie zawsze jest ku temu odpowiednia sposobność... :roll:
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje