Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Poszukiwany tłumacz do kilku zdań - z j. słowackiego na PL.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 cze 2012, o 21:07

Czy znałby ktoś język słowacki na tyle, aby przetłumaczyć maila, jakieś 10 zdań o tematyce szkolenia psów of course. Na tyle na ile mogłam przetłumaczyłam sobie z pomocą translatora googlowskiego, ale to wciąż nie to samo...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Re: Poszukiwany tłumacz do kilku zdań - z j. słowackiego na

Nieprzeczytany postprzez dariex » 24 cze 2012, o 21:53

szkoda,ze nie napisałaś tego wczesniej,bo od czwartku miałąm u siebie w pracy tłumacza,który przekładał nam cały wykład szkoleniowy :/
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Re: Poszukiwany tłumacz do kilku zdań - z j. słowackiego na

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 cze 2012, o 22:29

spokojnie, jak posiedzę nad tym kilka chwil to pewnie dojdę do sensu zdania, zostały mi z 3 czy cztery ze słowami bardzo słowackimi ;-) Na razie skleiłam drugą połowę maila ale myślałam że tyle tutaj ślązaków to bardziej jak mniej się orientujecie w tych 'przygranicznych' językach ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje