Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Powitanie

Nieprzeczytany postprzez Vuki 43 » 20 kwi 2017, o 10:08

Witam wsziskich milosznikuw pieskuw . Na poczontku prepraszam dla blende ortograficzne w pisaniu bo nie jestem Polakem i czensto my sie zdaza pomilenie literek ale mam nadzieje da dacie rade odczitat moje zdania. Jestem starim szalonim milosznikem owczarka niemieckego. Od urodzenia mialem doczinienia z pieskami rase owczarek niemiecki. Miloszc do te rase dostalem od ojca i trwa ona do dziszaj. W Poznaniu jestem od 2003 roku . Oczewiszcie od razu pszed szlubem razem z zonom kupiliszme naszego ukochanego Cezara a po roku czasu i Arona do towazistwa Cezaru. Nie steti Cezar odszed od nas zaledwie po 10 lat (rak wontrobe) . Strasznie bilo sie pogodzit z stratom ukochanego Cezarka . W 2014 do nasze sfore doloncza Vuki (dugowlosi krulewic) pszepienkni i barzo gzeczni. Aron jusz dzadek od razu uwielbia Vukia i uczy go bardzie nisz ja. Po 3 lata spulnie miloszczy i towazistwa w tim roku odszed Aron w wieku 13ipu lat. Straszni szok dla nas wszyskich . Vuki od smutku sie prawie zalamal. Strasznie schud i widacz bilo da strasznie tenskni za Aronem. Plakaliszme razem .Dopiero po dwuch mieszoncach powolutku doszed do siebe. Czenszko bilo sie pogodzit z faktem da Aruszka jusz niema ale take jest zice. Od jakego czasu zaczeli smo sie roaglondacz za nowim kolegom Vukia . Prawdopodobnie bendzie to czarni owczarek dugowlosi z chodowle Herbu Czarni Wilk.
Vuki 43
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Joszko

Re: Powitanie

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 22 kwi 2017, o 21:59

Hejka Joszko :hi:
Współczuję straty Cezarka oraz nie dawno Aronka. Jeśli będziesz mógł wrzuć zdjęcia swoich psiaczków. Co do zakupu drugiego onka to moje gratulacje i oby następny Onuś zapełnił pustkę po Cezarku .A z Vuko niech znajdzie bratnią duszyczke do zabaw :on:
Mizianki dla Vuki :on:
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
1 rok członkostwa
Imię: Dorota

Nieprzeczytany postprzez Vuki 43 » 23 kwi 2017, o 07:08

Dzienki Dorota dla mile sluwka. Jusz sie staram nauczyt wyklejat zdiencza kturich mam od groma. Nastempny (don) Momo bendzie w nas na poczontku czerwca. Odliczame dni razem z Vukiem i nie mozeme sie doczekat naszego nowego braciszka. Pozdrawliam
Vuki 43
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Joszko

Nieprzeczytany postprzez bambix » 26 kwi 2017, o 09:55

Cześć wszystkim :)
bambix
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Juruś

Nieprzeczytany postprzez Swetoniusz » 9 sie 2017, o 08:16

Witam wszystkich. Kocham psy i ciesze się że jest to forum, bo najbardziej to podobają mi się właśnie owczarki. Mają w sobie to coś :)
Swetoniusz
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: Oskar
Imię: Swetoniusz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje