Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Próbki do biochemii

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 9 lis 2011, o 08:29

Kochani moi!
Czy ktoś ma może jakiś sprawdzony sposób na zebranie próbki moczu od suni do badań? :ooops: Bo ja naprawdę już nie mam pomysłów jak to zrobić... Młoda idzie...idzie... nagle kuc! i siura. I już za późno...
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Re: Próbki do biochemii

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 9 lis 2011, o 08:38

Musisz być czujna po wyjściu z domu, nie ma innej rady.

Można nauczyć psa sikać czy robić kupkę na komendę (wykona komendę oczywiście tylko jak ma co opróżnić ;-)), ale na to potrzeba tygodni.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 9 lis 2011, o 09:24

O kurcze.. masz nie lada wyzwanie;-) ja bym podstawiła pojemnik pod strumień moczu jak sika, pewnie się troszkę pomęczysz,ale w końcu się uda. Trzymam kciuki :)
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 9 lis 2011, o 12:56

Też o to pytałam i otrzymałam poradę, żeby podstawić suni łyżkę wazową lub nabierkę.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 9 lis 2011, o 14:35

Haha :D A zatem z łyżką dziś będziemy spacerować. No ja jeszcze usłyszałam żeby kupić woreczek na siurki dla niemowlaków. Ale obawiam się, że wtedy bez depilacji byśmy się go nie pozbyli.
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 9 lis 2011, o 15:44

My podstawialiśmy pod siusiaka ludzki pojemnik na mocz kupiony w aptece.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 9 lis 2011, o 16:09

U suczek dobrze sprawdza się tacka albo podstawka (bez kamienia po wodzie) pod kwiatka w doniczce. No i sikanie na komendę.
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 9 lis 2011, o 20:27

widziałem u znajomej takie przyrząd do pobierania moczu u suk. Wyglądało to tak, listewka z metr dwadzieścia na końcu była zamocowany pojemnik gdy suczka kucała ona w tym czasie przystawiała. Bardzo dobra sprawa na pobieranie moczu
tatanka
Klubowicz
Owczarek niemiecki: SAXO

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 10 lis 2011, o 15:30

no właśnie o takim czymś pomyślałam
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 18 lis 2011, o 12:33

Z mojej praktyki sprzed kilku dni potwierdzam, że idealnie sprawdza się nabierka do zupy. Psinka tylko troche w pewnym momencie zainteresownana,że jakiś inny jest odgłos przy siusianiu, odwróciła w tył głowę i miała naprawdę zdziwoną minę.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje