Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Re: Program "Przygarnij mnie"

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 30 mar 2016, o 08:45

nie widziałam czwartego odcinka, a w necie póki co jest tylko 3. ale to:
norineko napisał(a):Opinia behawiorystki pracującej na rzecz programu "Przygarnij mnie" – na temat charakteru i zachowań pieska Jacka nie jest dla nas miarodajna i nie będzie w żaden sposób brana pod uwagę."

mnie cieszy niezmiernie. ciekawe czy wydadzą mu psa jak im pokaże ten stary dom przerobiony na budę...
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 30 mar 2016, o 10:50

za pana mariusza jest chyba aktorka ewa szykulska.pokazywali co będzie w następnym odcinku i mariusza w nim nie było...
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 5 maja 2016, o 14:29

Jest Mariusz, jest kolejny pies i słabo się robi... :(
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 5 maja 2016, o 16:02

Ufff, ja tego nie oglądam,bo by mnie nerwy zeżarły...
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 5 maja 2016, o 22:07

tak jednak jest a aktorka ewa szykulska jest jako kolejna osoba.mariusz ma bardzo fajnego psa, zastanawiam się co ci ludzie z nim robili że on taki łobuz jest.
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 6 maja 2016, o 07:47

nie ma to jak zamknąć ONka w klatce, a potem się dziwić, że "agresywny". a teraz trafi do klatki Pudziana i będzie ślęczał tam sam całymi dniami, nie no świetnie, z pewnością będzie miał lepiej...
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 6 maja 2016, o 08:15

przecież nie wiadomo co Pan Mariusz będzie robił z tym psem.zobacz jaki on ma teren do biegania może wcale nie będzie w kojcu zamknięty całymi dniami.to że kiedyś Pan Mariusz wypowiedział się że pies ma być w kojcu to nie znaczy że tak będzie...może się coś zmieniło.moim zdaniem lepiej jak trafił na niego niż jakby miał na jakiegoś psychola trafić który by go bił za to że się rzuca czy coś...
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 6 maja 2016, o 08:23

no ale co psu z tego terenu? owczarek niemiecki nie potrzebuje terenu tylko właściciela. Pudzian jasno powiedział, że pies będzie tam cały tydzień sam, bo i jego tam nie ma, wraca tylko na weekendy. a w tygodniu psu oferuje poranne bieganie po lesie. po co sobie wmawiać, że będzie inaczej? jasne, że lepsze takie warunki niż życie u kogoś, kto się nad psami znęca. tylko serio miłośnicy ONków mają porównywać takie rzeczy?o.O
beatrx
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez wujek » 6 maja 2016, o 13:16

beatrx napisał(a):no ale co psu z tego terenu? owczarek niemiecki nie potrzebuje terenu tylko właściciela. Pudzian jasno powiedział, że pies będzie tam cały tydzień sam, bo i jego tam nie ma, wraca tylko na weekendy. a w tygodniu psu oferuje poranne bieganie po lesie. po co sobie wmawiać, że będzie inaczej? jasne, że lepsze takie warunki niż życie u kogoś, kto się nad psami znęca. tylko serio miłośnicy ONków mają porównywać takie rzeczy?o.O

A moze po prostu trzeba dac szanse Pudzianowi? Po co wszyscy zakladaja ze bedzie zle i od razu skreslaja osobe.

I tak jeszcze w sprawie opinii o behawiorystce: nie widze nic zlego w jej radach.
Jak widze, to tutaj wiekszosc to "fachowcy" i kazdy z nich wie najlepiej wszystko, a kazdy inny to przeciez tylko ignorant i na pewno celebryta, ktory wszsytko robi pod publiczke.

Wadera napisał(a):Jest Mariusz, jest kolejny pies i słabo się robi... :(

Ale slabo z powodu czego ? Co jest w nimi nie tak ?

lulekp
wujek
Losowy avatar
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Kola

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 6 maja 2016, o 14:47

wujek napisał(a):A moze po prostu trzeba dac szanse Pudzianowi? Po co wszyscy zakladaja ze bedzie zle i od razu skreslaja osobe.

nie trzeba mu dawać szansy. Pudzianowi po prostu trzeba dać psa pasującego do jego warunków, a nie zwierzątko stworzone do współpracy z człowiekiem, potrzebujące człowieka na równi z tlenem. gdyby ogrodził kawał podwórka i wziął sobie jakiegoś psa stróżującego/miksa ras stróżujących to ja mu kibicuję i trzymam kciuki. taki kaukaz chociażby miałby u niego zarąbiste warunki i byłby szczęśliwym psem. ale brać sobie ONka na podwórko, żeby cały tydzień siedział sam w kojcu to przegięcie. behawiorystka pozwalająca na coś takiego jest już na wstępie skreślona, nawet nie zagłębiając się w jej porady typu "on szarpie smycz, bo chce rządzić" czy dotychczasowe jej wypowiedzi, nie tylko w tym programie.

a słabo się robi, bo robią z totalnie niewychowanego i niewybieganego psa wielkiego tygrysa, z którym trzeba walczyć i dokładają do tego metody Pudziana typu "psu trzeba patrzeć prosto w oczy i czekać aż ustąpi pola".
beatrx
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje