Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Przeprowadzka do Tarnowskich Gór

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 17 lis 2011, o 09:37

Witajcie!Dzisiaj wyprowadzamy się z domu do mieszkania w bloku, jestem ciekawa jak Daisy się przystosuje do nowej sytuacji,bo ona uwielbiała podwórko,ale myślę,że jakoś to będzie,bo przecież jest psem domowym ;-)
Czy jest tutaj ktoś może z Tarnowskich Gór z okolic osiedla Saperów? Nie znam się totalnie na Tarnowskich Górach to dla mnie zupełnie nowa sytuacja :? i szukamy kompanki/kompana do spacerów;-) Pozdrawiam Was Serdecznie.
Karolina88
Losowy avatar

Re: Przeprowadzka

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 lis 2011, o 10:12

Przeniosłem do innego działu i pozwoliłem sobie zmienić tytuł.

O TG wiem tylko tyle, że 10 lat temu była tam fajna dyskoteka. :-P Za Chiny Ludowe nie mogę sobie nazwy przypomnieć. :ooops:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Re: Przeprowadzka

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 17 lis 2011, o 10:15

Tomek napisał(a):Przeniosłem do innego działu i pozwoliłem sobie zmienić tytuł.

O TG wiem tylko tyle, że 10 lat temu była tam fajna dyskoteka. :-P Za Chiny Ludowe nie mogę sobie nazwy przypomnieć. :ooops:

Tomku czyżby skleroza w tak młodym wieku?? :lol:

Ja w ogóle nie wiem gdzie co tam jest.. będę musiała się orientować hmm najgorsze,że dopiero za tydzień będę miała internet. :(
Karolina88
Losowy avatar

Re: Przeprowadzka do Tarnowskich Gór

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 lis 2011, o 10:21

Skleroza? Jeszcze nie. 10 lat temu to ja często pod wpływem wysokoprocentowych trunków byłem, dlatego pamiętam niewiele i mocno wybiórczo.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 17 lis 2011, o 10:49

jedyna dyskoteka która mi się tam kojarzy, a właśnie ze sto tak temu działała to była Egipteca, na tamte czasy jedna z większych, ale trochę na uboczu,poza centrum, nigdy tam nie byłam , bo to nie moje klimaty ;) ale teraz dość często tamtędy przejeżdzam i budeynek toi nadal i straszy pustkami i zaroślami...
a Tarnowskie Góry- fajne miasto, z jednej strony ciekawe architektonicznie ma piękny rynek, z drugiej spory potencjał kulturowy ;)
mam tam sporo znajomych, który mocno działają tam w kręgu animacji kulturowej, dzieje się tam na prawdę dużo...
jest wieczorem gdzie wyjść
a i okolice na spacery i aktywność z psami piękne, niedaleko jezioro Chechło, aquapark... także nudzić się nie będziecie raczej
za gówniarza tam dość często bywałam,ale miasto znam jakotako...np kompletnie mam pojęcia gdzie jest osiedle o którym mówisz

ale na pewno dacie sobie radę :-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 18 lis 2011, o 09:31

Tomek napisał(a):Skleroza? Jeszcze nie. 10 lat temu to ja często pod wpływem wysokoprocentowych trunków byłem, dlatego pamiętam niewiele i mocno wybiórczo.

Wiadome-procenty robią swoje he he,mówisz mocno wybiórczo?To ładnie szalałeś :D
Ja tam na dyskoteki chodzić nie będę,bo mam córcie mała itd zresztą nie bawiło mnie to nigdy,ale poszukam kompanów do spacerów z psiulkiem;-)

-- 18 lis 2011, o 10:36 --

agrafka napisał(a):jedyna dyskoteka która mi się tam kojarzy, a właśnie ze sto tak temu działała to była Egipteca, na tamte czasy jedna z większych, ale trochę na uboczu,poza centrum, nigdy tam nie byłam , bo to nie moje klimaty ;) ale teraz dość często tamtędy przejeżdzam i budeynek toi nadal i straszy pustkami i zaroślami...
a Tarnowskie Góry- fajne miasto, z jednej strony ciekawe architektonicznie ma piękny rynek, z drugiej spory potencjał kulturowy ;)
mam tam sporo znajomych, który mocno działają tam w kręgu animacji kulturowej, dzieje się tam na prawdę dużo...
jest wieczorem gdzie wyjść
a i okolice na spacery i aktywność z psami piękne, niedaleko jezioro Chechło, aquapark... także nudzić się nie będziecie raczej
za gówniarza tam dość często bywałam,ale miasto znam jakotako...np kompletnie mam pojęcia gdzie jest osiedle o którym mówisz

ale na pewno dacie sobie radę :-)

Agrafka ja w ogóle nie mam pojęcia co tam jest i gdzie :lol: Dzisiaj zabieramy ostatnie rzeczy i jedziemy już do nowego domku, ciekawa jestem kiedy mój mąż założy tam internet,bo się doprosić nie można :-x
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 22 lis 2011, o 17:19

Chyba jednak nie ma nikogo z Tarnowskich Gór;)
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 6 lut 2012, o 08:58

Ja i Daisy jesteśmy zawiedzione :-( ,mieszkamy w Tarnowskich Górach już 3 miesiące i dalej nie mamy kompana do spacerów- nie ma żadnej zywej duszy z Tarnowskich Gór?
Karolina88
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje