Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Informacje o zaginionych i znalezionych owczarkach staroniemieckich.

Przerośnięty labrador

Nieprzeczytany postprzez ewa » 7 mar 2013, o 22:11

wracając dziś do domu w godzinach wieczornych,na środku skrzyżowania,przy dość nasilonym ruchu , stał bezradny psiak...oj...jaka jest ludzka znieczulica..lepiej jechać trąbić a może i potrącić (miała problem z łapką)..niż się zainteresować..
psiak trochę większy od labradora,umaszczenie biszkoptowe,pyszczek też "labradorski" i ten szok w oczach... od razu pomyślałam,że wyrzucono go z auta,stała taka bida na środku ulicy i czekała... :-(( zawróciłam i poszłam po niego...z drogi zabrał go już chłopak,który nie pozostał bierny jak reszta psiak wychudzony,,spragniony,ale ufny i bardzo grzeczny...musiał być wychowany w domu..ma nie więcej jak rok .....zadzwoniłam do schroniska...i nic...byłam w szoku..bo przecież dyżur całodobowy musi być,no nie?...kolejny telefon...policja...dzięki mojej upartości i życzliwości pana z policji udało nam się dodzwonić do schroniska i po godzinie przyjechali po psiaka...mam nadzieję,że wszystko się dobrze skończy i znajdzie ludzi dobrego serca na stałe :-)
Obrazek Obrazek

Życie bez psa jest niczym - Elizabeth Bowen
ewa
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ATOS
Imię: ewa

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje