Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Przeszkoda

Nieprzeczytany postprzez puma » 23 maja 2011, o 22:26

Czy ktos z obecnych konstruowal moze sam dla swojego czworonoga przeszkode ? Chodzi mi o klasyczna przeszkode- stacjonate, taka jak np jest w IPO. Jesli tak to bylabym wdzieczna za instrukcje, zaznacze, ze nie chodzi mi o przeszkodze z desek, tylko o ile to mozliwe, z rurek, takich plastikowych chyba :?: Zeby byla w miare lekka i dalo sie ja transportowac, nie musi byc regulowana, nie musi posiadac plandeki na sobie ... Jesli ktos tutaj moze sie swoim rekodzielem pochwalic to ja bardzo poprosze :mrgreen:

edit: Kurcze teraz zobaczylam, ze jest tu juz podobny watek, wiec poprosze milego moderatora o przeniesienie no i przepraszam za pomylke ;)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje