Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Psie głodówki

Nieprzeczytany postprzez eagle » 27 kwi 2011, o 19:10

Czy macie tak że na jakiś czas wasz pupil obraża się na michę ?
eagle
Losowy avatar

Re: Psie głodówki

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 27 kwi 2011, o 19:18

W lecie zeszłego roku i dwa lata temu przez około miesiąc bardzo niechętnie spożywał posiłki. Dziwna sprawa, bo chłopak to typowy żarłok.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 27 kwi 2011, o 19:21

Zdecydowanie tak, czasami nawet na trzy dni.
Chociaż ostatnio coraz rzadziej :ok
Jak był podrostkiem, to mógł jeść raz na tydzień :evil: . Ile ja się wtedy musiałam naprosić ... :lol:
Generalnie w tamtym okresie jadł tylko jak stałam obok. Odchodziłam - kończył jedzenie, wracałam - zaczynał znowu jeść.
Teraz je już normalnie, chociaż jeszcze nikt nie widział, żeby "żarł jak pies". On się ... delektuje :lol: . Opróżnienie miski trwa od piętnastu minut wzwyż ...
No i co jakiś czas liznięcie i ... :nea
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 27 kwi 2011, o 19:26

w moim przypadku gdy pies skończy dwa lata to robię mu raz w tygodniu głodówkę
tatanka
Klubowicz
Owczarek niemiecki: SAXO

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 27 kwi 2011, o 19:31

Zygmunt najchętniej jada jesienią i zimą, na wiosnę i w lecie jada mniej, tzn. chciałby ale bardzo go pilnuję, żeby miska była pusta. U nas nie ma czegoś takiego, że zje np. połowę, będę do tej pory nad nim stała aż miska będzie pusta. Nieraz mam wrażenie, ze z nim jak z dzieckiem, do miski podchodzi pod przymusem i ze łzami w oczach :-P Kiedyś stosowaliśmy regułę 15 min. Ale to na nic, nie działało potrafi długo wytrzymać bez jedzenia.
Sook nie ma takich problemów, zje wszystko i w dowolnych ilościach :lool:
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 27 kwi 2011, o 19:38

i u nas podobnie zimą i jesienią apetyt Burkowi w miarę dopisuje,jesli można to apetytem nazwac,bo je ''za karę ''według niego :lol: mój pies nigdy nie był żarłokiem,ale głodówki robi sobie krótkie i bardzo rzadko,najwyżej jeden dzien nie tknie jedzenia ale już z raniuska następnego dnia woła przed michą,mimo ze rano dostaje tylko paróweczke,suchej się też domaga :lol:
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 27 kwi 2011, o 19:39

do miski podchodzi pod przymusem i ze łzami w oczach :-P

Karoll, znam to doskonale! :lol:
I do tego te teatralne westchnienia ... I Gamoń ma mistrza w udawaniu, że je! Czochra językiem w misce, przewala te kulki, hałasuje i ... nic nie bierze do pyska! :lol:
Ale uparcie pycho w misce, przecież robi to, czego od niego chcę.
Jest świetny w udawaniu psa, który zrobi wszystko co pańcia każe :lol:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez eagle » 27 kwi 2011, o 19:40

Dupsko wołowe odstawia od miesiąca suchą karmę którą lubi.
Jada miskę co 2 dzień. Może stać on nawet na nią nie spojrzy :-(
Raz miał zwalone podniebienie i dziąsła od rękawa i nie chciał jeść nic twardego, to samo
z uchem ale teraz nie kumam psa ...
eagle
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 27 kwi 2011, o 19:41

Pies może długo nie jeść gdy wyczuje cieczkę u suczki.
Mój też czasem strzela focha, ale trwa to max 2 dni i potem miska pusta. Odpukać już 2 miesiące nie mam tego problemu. Ja nie zmuszam do jedzenia, nie chce to nie je.
madlen26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 27 kwi 2011, o 19:42

[quote="Brawurka"] I Gamoń ma mistrza w udawaniu, że je! Czochra językiem w misce, przewala te kulki, hałasuje i ... nic nie bierze do pyska! :lol:
quote]

o jessso chciałabym to zobaczyc :lol:
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje