Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 04 lis 2012, 21:04

Tak sobie pomyśleliśmy z Patrykiem, że założymy temat o mebelkach dla naszych psiaków, które osobiście zrobiliśmy. Zapraszam wszystkich do dzielenia się z nami swoją pomysłowością :-)!

I pozwolę sobie zacząć od naszych mebli, wykonanych przez Patryka :yahoo:

Pierwszy pojawił się stojak na miski.

Obrazek

A ostatnio Patryk stworzył legowisko :-). Nie jest to jednak takie zwykłe legowisko, a dlaczego? Hm, Sparrow potrafi zniszczyć każde posłanie, wszystkie po max. 2 dniach istnienia nadawały się do wyrzucenia. A to... Jest chyba niezniszczalne, a co więcej, Sparrow naprawdę chce na nim leżeć :lool:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aśś
Avatar użytkownika
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Wiek: 27
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2012, 10:02

Re: Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez dariex » 04 lis 2012, 22:59

fajne to legowicho tylko czy troszkę nie za małe ? :)

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 40
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Re: Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez niya » 05 lis 2012, 07:54

świetne legowisko tylko chyba ciut małe :)ale jak widać Sparrow zadowolony :)

ja tez jakiś czas temu uszyłam suni legowisko, ale moja nie niszczy więc nie musiałam uzywać do tego młotka :D

Obrazek

Obrazek

niedawno myślałam czy nie uszyć następnego, bo to legowisko jest u niej w budzie :)

a tu sama buda, wprawdzie nie robiona od początku ale kupiona wstanie zupełnie surowym, mój mąz robił dach z gontu, malowanie, oraz w środku wyszlifował dokładniej aby gładkie ściany były. Na tamta chwilę jewszcze podestu do budy nie było, ale dziś Wam zdjęć nie zrobię bo u mnie leje, wieje a lokatorka tej budy i tak śpi teraz w moim łóżku więc nawet nie zapozuje :D
Dach jest ściągany i bardzo łatwo w niej porządki robić :)
Wizytówkę robiła moja córka

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Wiek: 38
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 8
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 05 lis 2012, 14:30

świetna buda!Od kogo taka?O takiej właśnie marzyłam,ale nie mogłam znaleźć podobnej ze zdejmowanym dachem i kupiłam przez allegro...i trochę jestem nie zadowolona,bo trochę niska i cienkawa....Ciekawi mnie co w środku legowiska Amby jest?Pianka?
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Wiek: 28
Lokalizacja: prawie rzeszów
Pochwały: 3
Dołączył(a): 09 lip 2012, 13:06

Re: Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez niya » 05 lis 2012, 14:46

Nesa napisał(a):świetna buda!Od kogo taka?O takiej właśnie marzyłam,ale nie mogłam znaleźć podobnej ze zdejmowanym dachem i kupiłam przez allegro...i trochę jestem nie zadowolona,bo trochę niska i cienkawa....Ciekawi mnie co w środku legowiska Amby jest?Pianka?



Nesa budę robiłam na zamówienie u stolarza, dałam własne wymiary i sugestie :)w środku ma dobre ocieplenie, jest uszczelniona i w sumie stanowi tylko ochronę przed deszczem bo jak mróz to piesio w domu chrapie :roftl:.
Legowsko ma w sobie kilka warstw grubej ociepliny plus buda wyłożona jeszcze dwoma kocami no i pod budą jeszcze izolacja jest aby zimno nie ciągnęło od spodu :). Też patrzyłam przez allegro, ale jak widziałam ceny...... za tą dałam 350 zł

taka była kupiona
Obrazek

i bardzo polecam robic indywidualnie na zamówienie bo koszt niższy, jak patrzyłam na ceny w sklepach to za 4 deseczki cienkie wołali 500 zł....
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Wiek: 38
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 8
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 05 lis 2012, 15:29

szkoda,że tak późno,za późno.... co innego jakbyśmy się na ''żywo ''znały,a tak to spina ma budę,w sumie nie była w niej jeszcze wcale,bo zrobiła się za niska,tzn.zahaczy kłębem o parę cm.jak wchodzi... gdzie można kupić taką ocieplinę do legowiska?Ile cm tego dawałaś i jakie wymiary,żeby zadek nie spadał :lool:?Bo chciałbym kiedyś w wolnym czasie ręcznie uszyć psinom,tylko one lubią gryźć...
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Wiek: 28
Lokalizacja: prawie rzeszów
Pochwały: 3
Dołączył(a): 09 lip 2012, 13:06

Re: Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 05 lis 2012, 17:25

Może odrobinę za małe, ale niestety większe nie weszłoby do altany :(. Na szczęście Sparcz śpi zwinięty w kłębek, nie rozwala się jak długi :lool:
Obrazek
Aśś
Avatar użytkownika
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Wiek: 27
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2012, 10:02

Re: Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 05 lis 2012, 18:25

Super i mebelki i buda.
W sumie ja mam męża stolarza, ale niestety nie mam ogrodu żeby Falko miał budę.
Legowisko też cudne.
My, Falkową rodzinką jak na razie zabawki i uchwyty robimy :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 23
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 15 lis 2012, 10:02

Pomysłowy jest ten stojak na miski :)Muszę pomyśleć nad czymś podobnym hmmm ja zdolności nie mam więc muszę mojego zagonić do roboty hahaa
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 30
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Re: Psie meble własnej roboty :)

Nieprzeczytany postprzez Sebek » 12 kwi 2013, 10:51

Też muszę zrobić mojemu psiakowi legowisko i do tego budę ale jak podliczyłem ile sobie castorama policzyła za same płyty osb i ich przycięcie to wyszło chyba coć koło 600 zł :przerażenie:Dla tego w przyszłym tygodniu mam zamiar zbudować budę z desek będzie więcej roboty ale tańszym kosztem.
A o to mój mini projekt stojaka do misek dla psa:
micha-dla-psa-t3524.html
nie wiedziałem jak przenieść temat więc podaję link :P
Sebek
Avatar użytkownika
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bleki
Imię: Sebastian
Wiek: 31
Lokalizacja: Konin
Dołączył(a): 10 mar 2013, 19:23

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post