Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Pytanie do „ barfiarzy „

Nieprzeczytany postprzez marta1701 » 19 lis 2018, o 19:16

Witam mam pięciomiesięcznego Owczarka niemieckiego kiedy skończył dwa miesiące zaczęłam karmić Barfem . Mam pytanie do właścicieli Którzy karmią psa surowym miesem czy zauważyliście od tego czasu jakieś zmiany w zachowaniu. Mianowicie Legion od czasu przejścia z suchej karmy na mięso był bardzo podjarany tym faktem rzucał się na mięso jakby nigdy nie jadł. Pierwsze kilka tygodni myślę sobie ok coś nowego dlatego się tak cieszy wariuje itd. ale minęło dwa miesiące i żadnej zmiany zachowuje się dosłownie jak jakiś dzikus jest w amoku i kompletnie nie dociera co się do niego mówi. Wiem że jest szczeniakiem ma nadmierna energię ale dla mnie to
jest za duże szaleństwo skacze jak oszalały pomimo że tego nie robi bez jedzenia. Spotkałam kiedyś na spacerze właściciela husky’ego który karmił surowym miesem przez rok czasu i stwierdził to samo że pies się stał dziki. Poproszę o odpowiedź doświadczonych barfiarzy czy wraz z wiekiem coś się zmieniło ? Pozdrawiam Marta
marta1701
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: Legion
Imię: Marta

Re: Pytanie do „ barfiarzy „

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 20 lis 2018, o 13:27

Wprowadź psu zasady dobrego wychowania przed podaniem posiłku i będzie dobrze. Od lat karmię mięchem i owszem, pies nie może doczekać się na michę, jednak nie ma szaleństwa, bo wie,że jak "przegnie", to micha wróci do lodówki i będą nici z posiłku.
Posadź psa, jak wykona polecenie,to pochwal, następnie podaj posiłek mówiąc np. "proszę"-u mnie jest to sygnał,że możesz to zrobić i pozwól mu zjeść. Po kilku lekcjach powinien się "oswoić".
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje