Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Pytanie o robaki

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 27 lip 2012, 10:29

Aśś napisał(a):Mój pies chodził po dworze między szczepieniami i był/jest zdrów jak ryba. Unikaliśmy tylko nieznajomych i zaniedbanych psów, brudnych, zanieczyszczonych miejsc itp. A kontakt z psiakami miał od malucha i teraz nie mamy problemów z socjalizacją.

My tak samo, zero kwarantanny, ale wybierliśmy czyste wolne od kupowisk i śmieci trawniki. prowadzilismy od początku socjal z psami, końmi, kozami i owcami oraz ludźmi. Oczywiście wszystkie te zwierzęta i ludzie były nam znane lub ocenione "na oko" jako zadbane :lool:
Nie wyobrażam sobie trzymania psa z dala od świata wtedy, kiedy najwięcej z niego się uczy.
Z odrobaczaniem też należy udać sie do dobrego weta, bo powszechnie używane tabletki na odrobaczenie podawane na własna rękę nie działają na wszystkie rodzaje robaków i efekt jest mizerny.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post