Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: RunninGegg

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 7 mar 2012, o 07:02

Jajo nie jest pompowane to jajo jest na twardo :-)
cena niebieskiego chyba skacze bo ja dwa razy wchodziłem było po 79;- a nie chciałem żółtego i czerwonego...
za którymś razem wszedłem i ???? było w tej samej cenie i zaraz zamówiłem...

JAJO
dzisiaj czerwone tylko jest po 59;-PLN :-O

Trzeba monitorować przed zakupem :lool:
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 7 mar 2012, o 09:50

Ja tak właśnie kupiłam za 59zł ;-)

-- 7 mar 2012, o 09:53 --

kalyna napisał(a): ja zamówiłam jeszcze 2 rzeczy i wyszło ponad 100 zł więc przesyłka za free :) do tego dostałam jakieś rabaty i dobrze na tym wyszłam, bo chyba z 7zł mniej płaciłam :lool:

Myślimy tak samo. Zamówiłam jeszcze gwizdek, konga pływającego i darmowa dostawa plus rabat za pierwszą rejestrację :ok:
Tyle, że długo się czeka na przesyłkę.
gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 7 mar 2012, o 16:03

gochadrozdek napisał(a):
kalyna napisał(a): ja zamówiłam jeszcze 2 rzeczy i wyszło ponad 100 zł więc przesyłka za free :) do tego dostałam jakieś rabaty i dobrze na tym wyszłam, bo chyba z 7zł mniej płaciłam :lool:

Myślimy tak samo. Zamówiłam jeszcze gwizdek, konga pływającego i darmowa dostawa plus rabat za pierwszą rejestrację :ok:
Tyle, że długo się czeka na przesyłkę.

ja dokupiłam frisbee, które też było w promocji a chcę najpierw sprawdzić czy w ogóle moje się na nie nakręcą. Podejrzewam, ze tak ale gdyby nie to potem im więcej się wyda tym bardziej szkoda :)
i jakąś karmę, bo mój Ciap mimo że jest na BARFie to lubi co jakiś czas pochrupać coś. Najważniejsze, aby w razie w coś było :)
i my właśnie mieliśmy ten rabat 5% chyba plus 2% za płatność przelewem :)

ja jestem okrutna, bo wolę coś psiakom dokupić niż płacić za przesyłkę....i to któryś raz już się zdarzyło :ooops: :ooops:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez niya » 7 mar 2012, o 16:53

Też zakupiłam :) dodałam jeszcze nową obrożę i kilka akcesoriów dla kota więc wysyłka także gratis :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez dariex » 7 mar 2012, o 19:36

Chyba w zooplus to powinni nam jakiś stały rabat dla owczarkowiczów zrobić,bo się troche dorobili ostatnimi czasy.. :ooops:
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 7 mar 2012, o 19:56

dariex napisał(a):Chyba w zooplus to powinni nam jakiś stały rabat dla owczarkowiczów zrobić,bo się troche dorobili ostatnimi czasy.. :ooops:

szczerze to ja ponad pół roku się czaiłam na to.... :ooops: :ooops:
Bo Ciap nakręcał się na zwykłe piłki, tylko że Sonia nauczyła go je niszczyć :diabeł:

najpierw wymyśliłam te piłkę boomer ball, ale jakoś nie przekonała mnie, potem na piłkę od kosza, a potem na jednym wątku zobaczyłam filmik dobermana z jajem. I sam nie wiedziałam co kupić i zima przyszła...stwierdziłam, ze na wiosnę kupię.. Od stycznie miałam w zakładkach to jajo i jakoś czaiłam się i czaiłam się.. aż tu zaczęliście zachwalać i jak zobaczyłam, że cena wzrosła to powiedziałam:kupuję :D
bo ja potrzebuję takiego motywatora :D

(dysku zewnętrznego jeszcze nie kupiłam, a zbieram się już tez parę miesięcy :mur: :mur: :mur: )
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 7 mar 2012, o 20:24

Chyba już nie ma w sprzedaży.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez dariex » 7 mar 2012, o 20:55

Oczywiście,ze jest:
http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_ ... owe/136768

Dziś w promocji kolor czerwienny ;)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Zabawka dotarła :)

Nieprzeczytany postprzez niya » 8 mar 2012, o 13:13

Kto to pisał, że długo na wysyłkę trzeba czekać, jak ja wczoraj kupiłam a dziś wysłali? jupi!!!!! :yahoo:

-- 9 mar 2012, o 11:48 --

Oj ubaw po pachy :roftl: , po pierwsze można w końcu z nią "w nogę" pograć bo każda inna piłkę łapała w zęby i uciekała aby ja gonić, a tej w ząbki nie weźmie :lool:

Kilka zdjęć z oswajania "wroga"

Hasło "Amba chodź pobawimy się" ona łapie w zęby jedyna niepożartą zabawkę i rusza przed siebie
Obrazek

Wróg rzucony, ale nieeeeee ona nie chceeeeee
Obrazek

Chwila zachęty i bakcyl połknięty ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pograłam z nią chwilkę, ale po chwili stwierdziłam, że ona chyba nawet nie widzi, że koło niej biegam :D

Dziekuję bardzo za ten wątek! w życiu bym się nie dowiedziała o tej zabawce :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 10 mar 2012, o 12:54

no to my też mamy... :lool:

Nasza zawzięta psica za wszelkącenę próbuje je chwycić, więc już mamy rysy po pierwszej zabawie... :mur: , hmmm mam nadzieję, że trochę wytrzyma.
Poza tym niezła zabawa, zwłaszcza jak gramy "w nogę". ;-)
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje