Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: RunninGegg

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 19 mar 2013, o 09:43

Troszkę odświeżę temat pytaniem.
Muszę pilnie nabyć jakąś "wymęczałkę" dla Czareckiego bo po ostatnich problemach zdrowotnych (stąd nieobecność na forum) dłuższe spacery są niestety czasowo wykluczone i Czarecki zaczyna roznosić dom.
Mam pytanie jaki rozmiar jaja kupć, czy L (30 cm) będzie wystarczająca, czy raczej szukać XL?
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 19 mar 2013, o 10:30

Z tego co się orientuję, to jajo ma jeden rozmiar :ok:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez niya » 19 mar 2013, o 10:54

skoro dłuższe spacery wykluczone to czy jajo będzie dobrym pomysłem? moja psina jak zacznie za nim ganiać to czasami leży po zabawie jak nieżywa, mało który spacer potrafi ja tak umordować :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 19 mar 2013, o 11:15

kalyna napisał(a):Z tego co się orientuję, to jajo ma jeden rozmiar :ok:

Też mi się tak wydawało, ale niestety oryginalnego jaja nie ma (niby jest na stronie zooplusa, ale nie daje się dodać do koszyka), znalazłem więc coś podobnego - Jolly Egg http://toys4dogs.pl/running-egg,id46.html i tu są różne rozmiary.

niya napisał(a):skoro dłuższe spacery wykluczone to czy jajo będzie dobrym pomysłem? moja psina jak zacznie za nim ganiać to czasami leży po zabawie jak nieżywa, mało który spacer potrafi ja tak umordować :)

Właśnie o to chodzi. Normalnie Czareckiego wymordowałem na spacerze, teraz nie jestem niestety w stanie przewędrować z nim tych kilku kilometrów dziennie, więc kipi z nadmiaru energii.
Wydaje mi się , że szaleństwa z jajem na ogrodzie mogą rozwiązać problem do czasu aż odzyskam pełną mobilność.
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez niya » 19 mar 2013, o 11:39

:roftl: wybacz - zrozumiałam, że to pies nie może dużo spacerować
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 19 mar 2013, o 11:50

Właśnie zmierzyłam nasze, czyli to z zooplusa i wyszło mi 30cm :ok: czyli L ;)
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 19 mar 2013, o 12:26

Dzięki wielkie. Wolałbym kupować oryginał, napisałem do zooplusa pytanie, czy i kiedy będą mieli jajka, bo na przykład na angielskiej stronie sklepu są do wyboru do koloru, tyle że za jajo z wysp trzeba w sumie zapłacić blisko 120 zł zamiast 70 jak było u nas. Jak nie będzie odpowiedzi to zakupię to Jolly Egg mam nadzieję, że wytrzyma aż znów będę mobilny.
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 19 mar 2013, o 13:19

zooplus napisał(a):Kochany miłośniku zwierząt,

wybrany przez Ciebie produkt Zabawka dla psa RunninGegg - kolor niebieski jest tymczasowo niedostępny.

Zamówiliśmy go dnia 06.03.13 u producenta i oczekujemy nowej dostawy 23.03.13. Nasi producenci dostarczają produkty z reguły punktualnie i w komplecie. Prosimy o wyrozumiałość, że w niektórych przypadkach może dojść do opóźnień.

Takie coś się pojawia po kliknięciu w ikonkę Obrazek :)
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 19 mar 2013, o 14:37

Kalten napisał(a):
zooplus napisał(a):Kochany miłośniku zwierząt,

wybrany przez Ciebie produkt Zabawka dla psa RunninGegg - kolor niebieski jest tymczasowo niedostępny.

Zamówiliśmy go dnia 06.03.13 u producenta i oczekujemy nowej dostawy 23.03.13. Nasi producenci dostarczają produkty z reguły punktualnie i w komplecie. Prosimy o wyrozumiałość, że w niektórych przypadkach może dojść do opóźnień.

Takie coś się pojawia po kliknięciu w ikonkę Obrazek :)

Kalten możesz podrzucić dokładnego linka do tego jaja, bo chyba mi nie tylko na nogi padło i znaleźć nie mogę :(
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 19 mar 2013, o 14:41

Wcześniej po wpisaniu w wyszukiwarkę RunninGegg wyskakiwało to jajo, ale z ikonką "dostawa". Teraz już nie wyskakuje :lool:
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje