Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: RunninGegg

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 19 mar 2013, o 18:32

Nie przesadzajcie Państwo z tą zabawką, jeśli rzeczywiście nie daje się złapać psu. Pies nie powinien być zbyt długo w emocjach odpowiadających tylko pościgowi - zbyt wysoki stopień pobudzenia bez mozliwosci odreagowania utrudnia potem szkolenie.

Zofia Mrzewińska

Autor postu otrzymał pochwałę
Zofia
Sędzia próby pracy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 19 mar 2013, o 19:51

Mogę odsprzedać oryginalne jajo używane. Kolor żółty. Jajo jest nie do zniszczenia, a moja sunia się nim nie bawi.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 19 mar 2013, o 20:18

Zofia napisał(a):Nie przesadzajcie Państwo z tą zabawką, jeśli rzeczywiście nie daje się złapać psu. Pies nie powinien być zbyt długo w emocjach odpowiadających tylko pościgowi - zbyt wysoki stopień pobudzenia bez mozliwosci odreagowania utrudnia potem szkolenie.

Zofia Mrzewińska

Moim psom daje się złapać ;)

Ciap nawet wtedy gdy jajo utknie, to sam wypycha, aby dalej je gonić.. on je ciągle zagania od mnie.
Natomiast Sonia jajo próbuje zabić.. pościg jest na początku.. potem umiejętnie je chwyta.
Dla Gandzika jajo jest interesujące, jak ja je mam w władaniu... sam z sobą nie chce się bawić... :)
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje