Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Rzadka kupka szczeniaka

Nieprzeczytany postprzez Kubix20 » 8 lis 2012, o 21:50

działałem za pośrednictwem allegro . szybki kontakt i ogólnie pierwszy oferent do którego zadzwoniłem . odrazu z Nim wszystko na spontanie ustaliłem. rozgotuje mu bardziej ryż . ugotuje też pierś kurczaka i zmiele tak jak radzisz. zobacze czy jutro się poprawi i bede bombardował telefonami hodowce . może dziś zbrakło mu czasu .. nie wiem . w każdym razie zawitam jutro i tak do weterynarza bo muszę go zapisać . dziękuje za waszą pomoc . bede informował na bierząco . mam nadzieje że , napiszę za moment "już wszystko okey. dziękuje Wam" :)
Edit : miałem dziś sporo do załatwiania na mieście wiec nie mogłem zabrać pieska do weta. ale u weta byłem ;-) zapisałem go . opowiedziałem o problemie . Pani weterynarz..bardzo ładna swoją drogą :P . dała mi tabletki.. bez nazwy i pudełka . mam je dzielić na 4 cześci i podawać po jeden rano i wieczorem . do tego lakcid 1/2 ampułki dziennie . karma...dała mi 4 saszetki próbne Royal canina gastro intestinal junior na spróbowanie czy i to przyjmie się . podałem pieskowi jedną i leki ( jeszcze wegiel nakazała podawać raz dziennie ) a diego po 2dóch godzinach nie zrobił jeszcze kupki ;-D chyba mały sukces a super bedzie jak zrobi na twardo choćby w jakimś dobrym stopniu . odrazu klikam wtedy "Kupuj" na 15 kg tego http://www.mall.pl/psy-royal-canin/roya ... nior-15-kg :-)
Kubix20
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje