Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

samobojstwo w swiecie zwierzat

Nieprzeczytany postprzez CaneLupo » 1 mar 2012, o 15:01

CaneLupo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Padiel
Imię: Anna
Pochwały: 1

Re: samobojstwo w swiecie zwierzat

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 1 mar 2012, o 15:19

Przykładów nie trzeba daleko szukać. Gdy zmarła moja babcia jedna z jej kotek (była z babcią ponad 10 lat) weszła do szafy i nie tylko nie chciała z niej wyjść ale i odmawiała jedzenia. Trzeba było ją niestety uśpić. A mogła żyć dalej w dobrych warunkach, drugi kociak (z babcią mieszkał zaledwie kilkanaście tygodni) przebywa u mojej matki.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 10 kwi 2012, o 15:20

po śmierci mojego taty najbardziej przywiązany do niego pies nie jadł nie pił i tak samo jak u Ciebie trzeba było go uspić
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez dagsam » 11 kwi 2012, o 20:26

a u mnie po smierci mojej Tiny, moja kotka (ktora spala z nia, razem jadly itd) przestala jesc i nie chciala nic robic.. bardzo dlugo o nia walczylam i wywalczylam.. ale przez miesiac latalysmy na kroplowki by ja nawodnic itd i pewnego dnia byl przelom i poszlo :)
dagsam
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje