Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: RONI Dobrzyków - Santa ;]

Nieprzeczytany postprzez Letty » 16 gru 2012, o 17:56

No naprawdę ma niesamowite umaszczenie :-)
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 21 gru 2012, o 15:42

Santa pojutrze kończy 6 miesięcy :-)

Obrazek

Obrazek

Jutro wstawię jakieś konkretne fotki, bo wybieramy się jutro na długi psi spacer z osobami, które mają dobry sprzęt fotograficzny :yahoo:
Maansa
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Santa
Imię: Marta

Nieprzeczytany postprzez OregON » 21 gru 2012, o 15:58

Fajna sucz :ok: Co planujecie? Jakie cele?
OregON
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 21 gru 2012, o 16:34

W styczniu chciałam zacząć już z nią IPO, jak się zrobi cieplej to wznawiamy treningi agility tak juz na poważnie, a jak Santa będzie po prześwietleniach stawów to sie za frisbee bierzemy - taki pies renesansu :D
Maansa
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 23 gru 2012, o 16:11

Santa dzisiaj skończyła 6 miesięcy. Od rana wszyscy składają jej życzenia, a biedna nie wie o co chodzi :roftl:
Tak jak sobie założyłam tak i robimy. A mianowicie chodziło o to, ze gdy Santa skończy pół roku to zaczynamy agility - znaczy hopki, bo tunele już mamy obcykane ;-)
Od wczoraj wałkujemy zakręty w lewo, czyli komenda w prawo, nie wiem jak mi to wyszło, ale pierwsze rzuciło mi się na język i tak zostało :lool:
Zrobiłam jej także zdjęcie w pozie wystawowej, jak na półroczną sunię to wypada już umieć takie coś, nie powiem bo od kilku tygodni ładnie stoi "na baczność".

Obrazek

Obrazek

Wczoraj byliśmy też na wspólnym spacerze z naszym borderowym znajomym - Texasem.
Psy przez całe 2 godziny bawiły się, goniły się, zabierały sobie patyki i na Mnie wpadały, bo Santa lubi mieć we mnie "oparcie", zwłaszcza, gdy wpada na mnie z prędkością światła :roftl:
Jednak Santa to Santa. Wzięłam z ziemi małego patyczka, którego zabrał jej Tex. A ona spojrzał się tylko, odeszła kawałek i wzięła taaakiego "patyczka" :roftl: I tak biegały ze swoimi gałązkami.

Ponieważ jutro święta, a za oknem aktualnie śniegu brak, to wstawiamy takie sprzed 2 tygodni (?) kiedy ten śnieg jeszcze był.

Obrazek

A teraz wczorajsze zdjecia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Maansa
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 23 gru 2012, o 17:14

Maansa
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 13 sty 2013, o 22:42

Borderek też sliczny ,ale nie tak, jak Santa ;-p
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 23 sty 2013, o 20:20

Ooo jak nas tu dawno nie było :x
Tak teraz spojrzałam, ze Santa w sumie skończyła już 7 miesięcy :toast: ^^
Byłyśmy na treningu Agi, wyeliminowałyśmy skakanie na biegaczy :yahoo:
Jesteśmy też na dobrej drodze do niepodchodzenia do obcych psów, a także do ładnego chodzenia na smyczy, na razie działamy z kantarem i przestał bolec mnie już bark od szarpania się z nią :-)
Generalnie to ja nie wiem czy temu psu kiedyś rozładowuje się bateria... Chodzę z nią co wieczór na stadion. Najpierw idziemy na górne boisko, tam się z nią szarpię, bawię, robię obieganie itp. Potem idziemy na dolne boisko i na początku biegaliśmy jedno okrążenie - 600 m. Ale ona i tak biegała zygzakiem, wiec w sumie wychodziło u niej 2x tyle ile ja przebiegłam. Od jakiegoś czasu biegnę z nią dwa kółka i nadal żadnego zmęczenia po niej nie widać -_- Na razie nie będę jeszcze sę tak nad nią "znęcać" fizycznie, ale od wiosny jej nie daruję :roftl:
O, znalazłam tez szybkie rozwiaznie jak wybiegać jamnika. Przypiąć go do sanek. Rafik ciągnął jak szalony. Zrobił z sankami jakieś 150 m - więcej nie mogłam bo był na obroży, a resztę drogi biegł pod górkę. Chyba w sobotę znowu to powtórzę :lool:
Zdjecia z naszego stadionu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i postawa:
Obrazek
Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=rT3O9rD0XNs&edit=vd
Maansa
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 23 sty 2013, o 20:28

śliczne ma umaszczenie, jest taka piękna :-)
Obrazek
haszysz
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 23 sty 2013, o 20:31

Podziwiam za to bieganie... bo ja sobie obiecuję i obiecuję i nadal nic z tego nie wychodzi :-(

Wystawiałaś ją już? czy debiut dopiero przed Wami? i Gdzie?
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje