Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: schody na piętro.

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 17 lut 2012, o 10:47

dzięki za link, zaraz biorę się za czytanie. wiem ze to długa i ciężka praca - wychowanie psa - ale mam nadzieje ze moja nowa przyjaciółeczka udowodni mi ze jest mądrym psiskiem a i przy okazji mnie czegoś nauczy... na przykład cierpliwości, której jak wszyscy powtarzają, bardzo mi brakuje ;)
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Re: schody na piętro.

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 17 lut 2012, o 14:25

U mnie tez jest zakaz wchodzenia na pietro i zakaz wchodzenia do kuchni. Najpierw zakaz byl schodow bezbramkowych, czyli fe! Potem pojawila sie bramka i fe nie bylo potrzebne. 2 tygodni temu bramke usunelismy i przez 3 dni przypominalismy o tym, ze nie wolno. Teraz sama nie wlezie nawet jak nikogo w poblizu nie ma. Jeszcze bardziej restrykcyjnie potraktowalismy kuchnie.
Nasze dorosle psy moga chodzic gdzie chca, jednak szczeniakowi trzeba stworzyc jakies granic. U nas nie ma zadnej rzeczywistej przeszkody, dla ktorej Lulu nie moze sie wszedzie poruszac. Granice sa zupelnie sztuczne i maja jedynie na celu uswiadomienie szczylowie, ze jest na samiutenkim koncu w naszej rodzinie :-)
nebrot
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje