Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Re: SEMINARIUM obrona I oraz TRZY DNI TRENINGÓW J.Scucka

Nieprzeczytany postprzez OregON » 20 gru 2012, o 21:48

Volt napisał(a):
OregON napisał(a):No i właśnie to jest problem z dobrymi pozorantami...nie mają czasu...a obrona raz na czas nie ma kompletnie sensu.

Ciekawa teoria mozesz uzasadnić?.... Ja powiem wręcz przeciwnie, lepiej obrona raz na miesiąc z dobrym pozorantem z którym realizujemy pewną "myśl szkoleniową" niż codziennie "o dupe rozczaść"

Drogi Tomku, oczywiście masz rację. Ale czy obrona raz na pół roku choćby z najlepszym pozorantem przyniesie tak dobry efekt jak praca regularna? (nie mam na myśli co tydzień, ale choćby raz w miesiącu i oczywiście też z bardzo dobrym pozorantem, jednak ciut bardziej przystępnym). Moim zdaniem (!!!) taka obrona RAZ ZA CZAS nie ma sensu, a i pozorant nie zawsze traktuje takiego człowieka poważnie... ale to tylko moje zdanie.
OregON
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Volt » 20 gru 2012, o 21:55

OregON napisał(a):
Volt napisał(a):
OregON napisał(a):No i właśnie to jest problem z dobrymi pozorantami...nie mają czasu...a obrona raz na czas nie ma kompletnie sensu.

Ciekawa teoria mozesz uzasadnić?.... Ja powiem wręcz przeciwnie, lepiej obrona raz na miesiąc z dobrym pozorantem z którym realizujemy pewną "myśl szkoleniową" niż codziennie "o dupe rozczaść"

Drogi Tomku, oczywiście masz rację. Ale czy obrona raz na pół roku choćby z najlepszym pozorantem przyniesie tak dobry efekt jak praca regularna? (nie mam na myśli co tydzień, ale choćby raz w miesiącu i oczywiście też z bardzo dobrym pozorantem, jednak ciut bardziej przystępnym). Moim zdaniem (!!!) taka obrona RAZ ZA CZAS nie ma sensu, a i pozorant nie zawsze traktuje takiego człowieka poważnie... ale to tylko moje zdanie.

Aniu, ale ja nie założyłem że brałaś aż tak długi odstęp czasu pod uwage. Aczkolwiek zdecydowanie wolałbym robićz psem raz na miesiac lub dwa, jedną dobrą obrone - niż w tym czasie 15 innych w ktorych nie osiagam celu wyznaczonego w treningu ani nie zauwazam postepow psa. :-)
p.s Aniu - odbierz PW :-)
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 20 gru 2012, o 22:05

Volt napisał(a):Moge zapytać ile szkół w Polsce z pozorantami zwiedziłaś że uważasz że "zwykle" tego nie ma? bo ja mam odwrotne skojarzenia :-) ale nie byłem w aż tylu szkolach zapewne by to oceniac. :-)

Tomek,nie odbieraj aż tak mocno do siebie,bo doskonale wiesz,ze szkołę p.MArka bardzo cenię . Piszac.ze "zwykle" nie pisałam ze "zawsze" a to ogromna różnica .
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez OregON » 20 gru 2012, o 22:15

Volt napisał(a):Aniu, ale ja nie założyłem że brałaś aż tak długi odstęp czasu pod uwage. Aczkolwiek zdecydowanie wolałbym robićz psem raz na miesiac lub dwa, jedną dobrą obrone - niż w tym czasie 15 innych w ktorych nie osiagam celu wyznaczonego w treningu ani nie zauwazam postepow psa. :-)
p.s Aniu - odbierz PW :-)

Patrząc na możliwość trenowania z Jirim, który jest naprawdę przodowym pozorantem byłyby to właśnie tak ogromne odstępy czasowe :-( Pomyśl sobie robić z takim pozorantem IPO, to graniczy z cudem :-( Ledwo on sam pamięta psa, nie mowiąc o poziomie zaawansowania... Trzeba realnie patrzeć na pewne sprawy, niestety.
OregON
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Renia » 20 gru 2012, o 22:21

Daria dziękuję za odpowiedż,zapisałam się na te zajęcia,jak będziesz wiedzieć coś więcej to daj znać.
Renia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 21 gru 2012, o 01:50

saacrum napisał(a):
Tanorja napisał(a):Na miejscu, a jednak nie dla nas :( :(

czemu nie dla Was ? ;)

Nora zdecydowanie nie zniosłaby towarzystwa aż tylu psów a jak już to narobiłaby niezłego obciachu :/ to.Może następne seminarium będziemy już przygotowane.

-- 21 gru 2012, o 01:51 --

saacrum napisał(a):
Tanorja napisał(a):Na miejscu, a jednak nie dla nas :( :(

czemu nie dla Was ? ;)

Nora zdecydowanie nie zniosłaby towarzystwa aż tylu psów a jak już to narobiłaby niezłego obciachu :/ to.Może następne seminarium będziemy już przygotowane.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 21 gru 2012, o 09:46

Nora nie musiałaby znosić tylu psów bo na seminariach psy siedzą w samochodach lub klatkach a tylko ćwiczący pies jest na placu - właśnie po to aby w 100% wykorzystać swój czas i żeby nikt mu nie przeszkadzał.
Poza tym jeśli planujesz brać udział w różnych psiarskich imprezach to im wcześniej pokażesz psu "czym to się je" tym lepiej dla niego.
Pozdrawiamy
Aneta oraz Hot, Mini-Me, Kenny [*] & Gwen [*]

Obrazek
AM-ON
Szkoleniowiec
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ares EMiTom [*]
Imię: Aneta
Pochwały: 17

Nieprzeczytany postprzez dariex » 21 gru 2012, o 11:01

Dokładnie :ok:
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 21 gru 2012, o 11:30

AM-ON napisał(a):Nora nie musiałaby znosić tylu psów bo na seminariach psy siedzą w samochodach lub klatkach a tylko ćwiczący pies jest na placu - właśnie po to aby w 100% wykorzystać swój czas i żeby nikt mu nie przeszkadzał.
Poza tym jeśli planujesz brać udział w różnych psiarskich imprezach to im wcześniej pokażesz psu "czym to się je" tym lepiej dla niego.

ja myślałam że to bardziej zbiorowe :) już parę razy byłyśmy na obronie ale jeszcze jesteśmy zdecydowanie początkujące. czy dla takich uczestników też są przewidziane zajęcia ? czy tylko dla bardziej zaawansowanych?

-- 21 gru 2012, o 11:48 --

A mniej więcej ile godzin szkolenia i innych przypada na jeden dzień ?
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez dariex » 21 gru 2012, o 13:39

Ale my też jesteśmy początkujący,wiec nie rozumiem czego się obawiasz/
W zajęciach uczestniczą szczenięta 3,5-4miesięczne :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje