Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 7 sty 2013, o 22:12

Na stronie piekielni.pl jest co rusz jakaś historia o jakimś człowieku który wyżej ..piiip.. jak widzi. W galeriach handlowych ą i ę na każdym kroku także domyślam jakiego musiałaś zapuścić karpia. Specyficzni ludzie potrafią tam spędzać swój czas, tfu, marnować :mur: .

Ale trzeba robić swoje! A po ilości osób widać że Wam bardzo dobrze wychodzi! :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 13 sty 2013, o 20:46

Sporo osób narzeka na śnieg i zimę, a ja jestem zadowolona. Po pierwsze pies jest czysty jak wraca ze spaceru, po drugie można spokojnie na kolanach foty cykać, po trzecie można się z psem w tym śniegu wytarzać, no i nawet wieczorem dość miło iść na spacer, bo jaśniej. Może bym jeszcze jakieś plusy znalazła, ale może nie będę próbować, bo jeszcze mi papiery żółte dadzą za lubienie zimy.

Bieganko za aportem

Obrazek

Aporcik był bardzo fajny, taki gryzaczek na krótkiej rączce. Był .... bo chwilkę Pańcia sobie chciała aparat przestawić i piesek zdążył w tym momencie odgryźć sznureczek :mur:

Obrazek

No dobra, Pańcia zrobiła wdech i wydech i dalej porzucała zabawkę.

Obrazek

czasami wpadła głęboko w śnieg

Obrazek

Ale nic to nie szkodzi :)

Obrazek

Rzucaj Pańcia, rzucaj!!!

Obrazek

Krótką smyczkę też aportowałam

Obrazek

Choinka, chyba SE to źle złapałam

Obrazek

Łaaaaaapięęęę

Obrazek

spadło
Obrazek
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 13 sty 2013, o 20:57

Nie jesteś zła o ten sznureczek, c'nie?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek
Carmella

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 13 sty 2013, o 22:03

Carmella napisał(a):Sporo osób narzeka na śnieg i zimę, a ja jestem zadowolona. Po pierwsze pies jest czysty jak wraca ze spaceru, po drugie można spokojnie na kolanach foty cykać, po trzecie można się z psem w tym śniegu wytarzać, no i nawet wieczorem dość miło iść na spacer, bo jaśniej. Może bym jeszcze jakieś plusy znalazła, ale może nie będę próbować, bo jeszcze mi papiery żółte dadzą za lubienie zimy.

No i linka się nie brudzi i idzie gładko za psem i nie haczy o byle co :-)
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Letty » 14 sty 2013, o 11:14

Świetne zimowe zdjęcia :-D Oj tam, bez przesady, że od razu żółte papiery, trzeba się doszukiwać plusów, bo inaczej to kiepsko by było, bo w końcu jeszcze troche zimy nas czeka :-D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 19 lut 2013, o 08:39

Świętujemy dziś drugą rocznicę poznania

Zapraszamy na tort :)

Obrazek

A tu uśmiech gwiazdorski

Obrazek
Obrazek Obrazek
Carmella

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 19 lut 2013, o 10:12

Wszystkiego najlepszego z okazji Jubileuszu. :-) Życzymy kolejnych wspaniałych wspólnych lat w zdrowiu.
Widać, że Shila jest z Tobą przeszczęśliwa. :ok:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 19 lut 2013, o 10:41

Dziękuję :)
Obrazek Obrazek
Carmella

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 19 lut 2013, o 10:58

Noooo dużo zdrowia i owocnej współpracy ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewa » 24 lut 2013, o 15:19

ale torcik pychotka :lool: najlepszego :-) my za tydzień pierwszy roczek :roftl:
Obrazek Obrazek

Życie bez psa jest niczym - Elizabeth Bowen
ewa
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: ATOS
Imię: ewa

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje