Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Siema :)

Nieprzeczytany postprzez Maciek_nS » 14 sty 2016, o 17:50

Witam,wszystkim mam na imię Maciek , mam Żonę i narazie 1 synka ;)) ale niebawem może się to zmieni :P , także tego ... szukam psa dla swojej rodziny , psa który będzie z nami mieszkał w domu , biegał sobie od czasu do czasu po ogrodzie , i jestem puki co przy temacie owczarka niemieckiego i mam wiele pytań dotyczących tej rasy więc się nie denerwujcie że jestem namolny :P Pozdrawiam :)
Maciek_nS
Losowy avatar
Świeżak
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Maciej

Re: Siema :)

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 14 sty 2016, o 19:09

Witamy! :welcome: Zachęcamy do poczytania działu wychowanie wile się można dowiedzieć :)
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Re: Siema :)

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 14 sty 2016, o 22:38

witamy :) dante i nixi pozdrawiają :)
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje