Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Skakanie na ludzi

Nieprzeczytany postprzez benek » 11 sty 2014, o 15:56

Wyleczyłem prostym sposobem skakanie na mnie , sprzedałem mu po prostu z cztery buty gdzie popadnie i jak ręką odjoł. Otwieram kojec i nic piesek biega dookoła mnie i ani nie myśli podskoczyć bo wie już chyba że za taki podskok to ma buta .

Autor postu otrzymał ostrzeżenie
benek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 11 sty 2014, o 16:02

benek napisał(a):Wyleczyłem prostym sposobem skakanie na mnie , sprzedałem mu po prostu z cztery buty gdzie popadnie i jak ręką odjoł. Otwieram kojec i nic piesek biega dookoła mnie i ani nie myśli podskoczyć bo wie już chyba że za taki podskok to ma buta .
Wow! Prawdziwy "miłośnik zwierząt" :/ U wszystkich posłuszeństwo i dobre zachowanie wymuszasz kopniakami ??? Metody wychowawcze godne potępienia. Brak słów...
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 11 sty 2014, o 16:52

benek napisał(a):Wyleczyłem prostym sposobem skakanie na mnie , sprzedałem mu po prostu z cztery buty gdzie popadnie i jak ręką odjoł. Otwieram kojec i nic piesek biega dookoła mnie i ani nie myśli podskoczyć bo wie już chyba że za taki podskok to ma buta .

Łał! Są powody do dumy, przynajmniej dwa!
1. pies nie skacze - jak cudownie mieć psa, który się boi dojść do właściciela!
2. Udowodniłeś sobie swoją męskość! Pokonałeś psie dziecko! :brawo:

A teraz poważnie:
Jeżeli masz naprawdę tyle lat ile podałeś w profilu, to brak mi parlamentarnych słów na opisanie tego co myślę o stanie twojego umysłu i twojej inteligencji emocjonalnej.

Niezależnie, czy to co opisałeś to fakt, czy zwykły trolling, na chwilę obecną dostajesz ostrzeżenie.
Za kolejną wypowiedź "promującą" przemoc wobec zwierząt będzie ban.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez benek » 11 sty 2014, o 17:43

o kurcze ostrzeżenie dostałem , ciekawe za co , a Wy jak kolczatki zakładacie psom i dziabiecie go w szyję , a te elektroniczne kolczatki kiedy pies jest traktowany paralizatorem to co ? za to jest pochwała ? Napisałem dostał kopa i już nie skacze , podobno to pies ma wiedzieć kto tu rządzi tak czy nie , mój już wie kto jest panem a kto podwładnym, a może powinienem dać z 500 zł na trenera który by go oduczył skakania co ? Przeczytałem tu chyba z 90 % postów i jedyne co wywnioskowałem to to że owczarek niemiecki jest tylko i wyłacznie dla bogatych bezrobotnych (trzeba mieć dla psa czas i pieniądze). Jest milion w necie for na temat ON i milion pytań jak i odpowiedzi , i skąd mam wiedzieć że akurat to forum jest wiarygodne ?
benek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 11 sty 2014, o 20:47

I taki ...(cenzura) jeden z drugim kopią psa, a potem się dziwią, że pies jest lękliwy - bo jak ma nie bać się ludzi skoro nawet najbliższa mu osoba wali go po łbie gdy chce się przywitać? I potem pieska trzeba się pozbyć, bo "nie taki miał być", miał bronić domu, a nie bać się własnego ogona.
A jak jeszcze, nie daj Boże, zacznie się bronić zębami to pod igłę, albo do lasu, przy odrobinie szczęścia do schronu. I jako "nieadopcyjny" może tam spędzić całe życie, ale co to jego człowieka obchodzi, weźmie sobie drugiego, może będzie mądrzejszy :mur:
Ja od trzech miesięcy staję na głowie by mój pies zrozumiał, że człowiek nie jest dla niego zagrożeniem, bo ktoś tego pokroju pewnie "szkolił go" podobnymi metodami :mur:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 11 sty 2014, o 21:03

Nie ma miejsca dla osób takich jak Benek na naszym forum. Ban bezterminowy za całokształt wypowiedzi.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje