Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Sklepy z akcesoriami hand-made :)

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 14 wrz 2012, o 18:16

xxxkaluniaxxx napisał(a):Fotki :pała:

Moń ma lapcia w naprawie, więc na fotki poczekamy :-((

saacrum napisał(a):aaaaaaaaaaaaa doszły <333333333333 są piękne! niestety zieloną muszę odesłać bo za mała :( ale z kolejnym zamówieniem mi ją odeślą :D

Ja chcę już moją obróżkę no ! :) Saba się musi ładnie przed Xandorkiem prezentować :buziak: To jak to Pańcia mierzyła, że za mała ? :pała: Ale.. to masz pretekst, żeby następne kupować :roftl:

Nesa napisał(a):Monia szalejesz :-)
Sandra to fajnie masz,a jaki wybrałaś kolor? Bo ja jak będę (kiedyś zamawiać,bo na prawdę w tym roku już muszę sobie odpuścić,bo mam rzeczy które leżą teraz niepotrzebnie) to nawet nie wiem jaki kolor najlepszy dla Luny i Wiki,co by się zamieniały i jaki napis...myślałam nad czerowonym,albo ciemnoniebieski też fundacja rottka sprzedaje na allegro...a ja niebieski kocham! A napis to nie wiem czy nie zamówić sobie np. FBI tak dla jaj :roftl:

Ja kupiłam.. różowe :lool: - to jest kolor na zamówienie ! Zastanawiałam się baaardzo długo, czy kupować, czy nie kupować, ale w końcu uznałam, że są cudowne i po prostu muszę je mieć, a jeszcze bardziej utwierdziła mnie w tym Monia, która kupiła takie Xandorkowi i poleciła mi je ;) Czerwony jak najbardziej, a ciemnoniebieski też niczego sobie :ok: Decyzja należy do Ciebie :) Co do napisu - bardzo długo się zastanawiałam, ale podjęłam decyzję :) Nie zdradzę, jaki napis - jak przyjdą wrzucę fotki :) I będzie niespodzianka ;) FBI - a czemu nie :-) Xandorek ma GANGSTER :roftl:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 14 wrz 2012, o 18:19

Sandra przecież ja tam zamówiłam już wczoraj więc to mi na rękę że nie bd musiała płacić 2 razy za przesyłke :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 14 wrz 2012, o 18:31

saacrum napisał(a):Sandra przecież ja tam zamówiłam już wczoraj więc to mi na rękę że nie bd musiała płacić 2 razy za przesyłke :)

Nie nadążam za Tobą :D Ja zbieram kaskę na sledy :-(( Potem kaganiec muszę kupić, dysiorki.. a potem znowu OBRÓŻKI :yahoo:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 9 lis 2012, o 18:13

Nowy bazzarro Taks!!! :lool: :yahoo: http://www.dogomania.pl/forum/threads/235231-obro%C5%BCe-%C5%9Bwiateczne-i-nie-tylko-na-kundelkowa-skarbonk%C4%99-do-18-11

szkoda,że konto świeci pustkami już...a kaska wydana na co inne.. :-((
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez kaczuszk1304 » 9 lis 2012, o 19:00

Nesa napisał(a):Nowy bazzarro Taks!!! :lool: :yahoo: http://www.dogomania.pl/forum/threads/235231-obro%C5%BCe-%C5%9Bwiateczne-i-nie-tylko-na-kundelkowa-skarbonk%C4%99-do-18-11

szkoda,że konto świeci pustkami już...a kaska wydana na co inne.. :-((

Nesa i coś ty narobiła?! :-) wogóle nie powinnam trafić na ten temat...wszystkie są piękne,tylko nie wiem co pomyślał by Cyrus na obroże w bałwany albo w kwiatki... :roftl:
kaczuszk1304
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 9 lis 2012, o 19:05

no, świetne, ale ja bym nie miała chyba odwagi młodemu założyć obróżki w kwiatki :P
Otworzymy sklepik z zabawkami :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 9 lis 2012, o 19:35

vega_bw napisał(a):Otworzymy sklepik z zabawkami :)

Czas najwyższy ! ;-)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 9 lis 2012, o 19:40

:) :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje