Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 10 gru 2012, 19:34

Podawałam do tego czasu witaminy can-vit, dolfos, flwitol i jeszcze jakieś, ale żadne N nie smakują. Jak dodam je do jedzenia, to na 60% nawet tego nie tknie.
Dodatkowo muszę specjalnie dla nich gotować, bo do suchej nie dodam przecież.
Możecie polecić jakieś witaminy dla szczeniaka, które będą w miarę smaczne?? ;-)
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 10 gru 2012, 19:37

Ja wszelkie preparaty kupuję w tabletkach lub kapsułkach, wkładam w pasztetową i nie mam problemu :lool:
Szpak
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Lokalizacja: PL
Pochwały: 13
Dołączył(a): 20 lip 2012, 08:35

Re: Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 10 gru 2012, 19:41

Witaminy zmieszane z surowym mięsem mielonym powinny być smaczne :-P
AnnaJagna
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Wiek: 34
Lokalizacja: Natal, Brazylia
Pochwały: 28
Dołączył(a): 19 lis 2012, 16:12

Re: Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 10 gru 2012, 19:49

AnnaJagna napisał(a):Witaminy zmieszane z surowym mięsem mielonym powinny być smaczne :-P

Nawet mięso jest wtedy be :(

-- 10 gru 2012, o 19:49 --

Szpak napisał(a):Ja wszelkie preparaty kupuję w tabletkach lub kapsułkach, wkładam w pasztetową i nie mam problemu :lool:

Z pasztetowej itp. wszystko można bardzo dokładnie wyciągnąć, próbowałam :ok:
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 10 gru 2012, 19:50

u nas witaminy ,to specialny przysmak Zule je kocha i dostaje po skończonym treningu :-):-)
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Wiek: 41
Lokalizacja: k-pomorskie
Pochwały: 3
Dołączył(a): 20 sty 2012, 20:20

Re: Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 10 gru 2012, 19:52

No to może tuńczyk w oleju?
AnnaJagna
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Wiek: 34
Lokalizacja: Natal, Brazylia
Pochwały: 28
Dołączył(a): 19 lis 2012, 16:12

Re: Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 10 gru 2012, 19:53

http://images.okazje.info.pl/p/sport-i- ... -tabl-.jpg moim te witaminy bardzo smakowały... tylko moje to wszystko pewnie zjedzą i nie wybrzydzają... :ooops::ooops:
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez bogdanadi » 10 gru 2012, 19:54

Czy na pewno witaminy są niesmaczne? Może pies ma opory do przyjmowania jakichkolwiek witamin (tabletki itp)? Możesz spróbować ukryć je w serduszku drobiowym i podać. Moja Ira wcina witaminy, aż jej się uszy trzęsą. Mały opór ma przy wapnie, ale zmemla je. Wet powiedział że to pierwszy pies który zjadł tabletkę na odrobaczenie na miejscu w gabinecie. Podpowiadał jak zakamuflować i podać a żona mówi " panie doktorze ona już zjadła teraz". Mina jego bezcenna :lool:
bogdanadi
Losowy avatar

Re: Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 10 gru 2012, 19:58

Aria każde witaminy wsuwa jak cukierki, więc wydawało mi się, że wszystkie są smaczne ;)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 39
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Smaczne witaminy?

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 10 gru 2012, 20:05

bogdanadi napisał(a):Czy na pewno witaminy są niesmaczne? Może pies ma opory do przyjmowania jakichkolwiek witamin (tabletki itp)? Możesz spróbować ukryć je w serduszku drobiowym i podać. Moja Ira wcina witaminy, aż jej się uszy trzęsą. Mały opór ma przy wapnie, ale zmemla je. Wet powiedział że to pierwszy pies który zjadł tabletkę na odrobaczenie na miejscu w gabinecie. Podpowiadał jak zakamuflować i podać a żona mówi " panie doktorze ona już zjadła teraz". Mina jego bezcenna :lool:

Żandych tabletek nie lubi ,ale nie wydaje mi się ,żeby jej to smakowało. Nie wiem, czy to jest tym spowodowane, bo ona nawet nie chce tego jeść w postaci proszku wymieszanego z mięsem mielonym.
Taką małą na odrobaczenie to jeszcze ukryłm, ale witaminy są większe :)

-- 10 gru 2012, o 20:06 --

sylwia1231 napisał(a):u nas witaminy ,to specialny przysmak Zule je kocha i dostaje po skończonym treningu :-):-)

A jakie podajesz?

-- 10 gru 2012, o 20:07 --

AnnaJagna napisał(a):No to może tuńczyk w oleju?

Za tuńczykiem przepada, jak dodałam witaminki to nawet nawet ,ale codziennie go podawać to tak średnio. Średnio dawałam co tyzień :-)

-- 10 gru 2012, o 20:08 --

Dodam ,że chodzi mi o witaminy ze sporą zawartością wapnia i fosforu
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post