Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Sonia, Bella i Nero

Nieprzeczytany postprzez pieskowo » 24 wrz 2012, o 18:37

to była jej pierwsza ciąża , niezaplanowana, a co do "związku" są jakieś przeciwwskazania medyczne ?
pieskowo
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 24 wrz 2012, o 18:43

To niczego nie tłumaczy.

Psów bez rodowodów i uprawnień hodowlanych nie rozmnaża się. Są ku temu przeciwwskazania... prawne.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez pieskowo » 24 wrz 2012, o 18:52

zgadzam się z tym, a pies i suczka są z dwóch różnych hodowli i maja rodowód. myślałam tylko o przeciwwskazaniu medycznym co do wieku. ale i tak nie mam na myśli rozrodu, nie chce dopuścić do kolejnej ciąży dlatego myślę o sterylizacji
pieskowo
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 25 wrz 2012, o 09:40

Ale trzeba będzie wysterylizować OBIE suki... owszem, ciąża to zawsze ryzyko powikłań i śmierci dla samicy. Dlatego rozrodem powinny się zajmować osoby, które się na tym znają, które wiedzą, jak zareagować gdy będzie się coś dziać.
Nakasha
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje