Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przyjmę, kupię, zamienię, sprzedam lub oddam - ogłoszenia drobne forumowiczów.

sprzedam kapok dla psa XL

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 31 sie 2015, o 11:33

http://system-k.pl/product-pol-441-Kamizelka-dla-srednich-psow-PUPIL.html?gclid=CKK22O6N08cCFWHbcgodmqoIfg

Sprzedam używany kapok, jak z linku, moja Torcia "wyrosła" z niego i trudno ja dopiąć, dlatego kupiłam większy rozmiar, a ten sprzedaję.
Polecam dla owczarka do 40 kg, bo większy raczej też się nie dopnie :-)
Kapok był używany wyłacznie do pływania z dala od brzegu, dlatego jego stan określam stan jak nowy.
Bardzo praktyczny, dlatego serdecznie polecam.
Cena 40 zł + przesyłka

Zainteresowanym wyślę zdjęcia na maila
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje