Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Stawianie uszu

Nieprzeczytany postprzez Alfa 2014 » 24 paź 2014, o 20:56

:on:
My Alfe mamy od 2 tygodni jak ją wzięliśmy ważyła 9 kg teraz 14 niby się nie zmienia ale jak ją chciałam podnieść to poczułam różnice i to fakt robi się z niej spory niedźwiadek ale jeszcze taki niezdarny :roftl: . dla kontrastu mamy yorka więc ich zabawy są prześmieszne :ok:
tyle obaw czy dobrze uszka staną czy przy tym szybkim wzroście kości będą na tyle mocne czy bedzie posłuszna ułożona czy podołam temu by ją dobrze wychować :przerażenie:
Alfa :)

Obrazek
Alfa 2014
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ALFA
Imię: Katarzyna

Nieprzeczytany postprzez ojeja » 25 paź 2014, o 12:55

już kiedyś, na którymś z wątków pisałam o stawaniu uszu. Ale powtórzę, na stawanie uszu ma wpływ wielkość i typ budowy psa. U mniejszych i drobnieszych w budowie psów, uszy stają szybciej, niż u dużych i ciężkich psów. Zależy to też od linii hodowlanej, nawet u rodzeństwa z jednego miotu, uszy mogą stawać w różnym tempie i na różne sposoby. Stawianie uszu trwa zwykle do wymiany zębów. Czasem jest tak że uszy stoją już w wieku pięciu tygodni, a czasem ów proces trwa do roku.
ojeja
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: leon
Imię: teresa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Alfa 2014 » 11 lis 2014, o 21:02

u nas uszy stanęły z powrotem :brawo:
jesteśmy mega zadowoleni nie wiem dzięki czemu może dlatego że podajemy zdecydowanie lepszą gatunkowo karmę i witaminy - uszka naprawdę pięknie stoją :ok:
mam nadzieję że już nie klapną :nea: ;-)
Alfa :)

Obrazek
Alfa 2014
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ALFA
Imię: Katarzyna

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 13 lis 2014, o 10:04

Witam

Dante miał jedno stojące drugie nie,później dwa klapnięte a potem drugie mu stało tamto leżało i tak w kółko :)
Bardzo szybko mu staneły ucha :) i stoją do dziś hehe :)
Ale z oklapniętymi też był prześliczny :lool:
Paulina K.
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 13

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje