Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Sucha karma

Nieprzeczytany postprzez Hornet66 » 22 lip 2015, o 08:41

Witam, mam pewien problem, moja suczka z dnia na dzień przestała zajadać suchą karmę(Brit Care Junior Large).
Nie mam czasy na przygotowywanie Bref. Po wsypaniu karmy Abi podchodzi, wącha i odchodzi. Do tej pory prawie że mnie przewracała przy wsypywaniu karmy do miski.
Proszę o rady jak mam zachęcić Abi do jedzenia suchej karmy.
Hornet66
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Abi
Imię: Sławek

Re: Sucha karma

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 22 lip 2015, o 18:32

ja swoim polewam karmę olejem lnianym albo im daje jogurt naturalny do karmy czy też twarożek albo serek wiejski.jeśli pies nie je przez trzydzieści minut powinno zabrać mu się miskę i dać dopiero tą samą porcję w kolejnej porze karmienia.Jak jeden dzień ją przegłodzisz nic jej nie będzie :)
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez poziomka » 22 lip 2015, o 19:36

Ja bym nie dosmaczała karmy, bo później pies wcale suchej jeść nie będzie chciał. Suka nie je, zabierasz miskę i dajesz pózniej. Tak jak Paulina napisała nic jej nie będzie jeśli ją trochę przegłodzisz.
poziomka
Losowy avatar
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Cala
Imię: Emilia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez lalesia » 31 lip 2015, o 11:31

Czy ktoś z owczarkarzy karmi karmą Royal Canin 4800?

Normalnie unikam wszelkiego typu Royali, Eukanub, Boschów jak ognia, ale ta propozycja wydaje się być kusząca dla pracującego psa.
lalesia
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: Ewa

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 31 lip 2015, o 17:04

Nawet skład wygląda fajnie :-) dla mojego chudzielca z ADHD by była akurat :D na razie męczymy joserę sensi plus... Bo Thorin zaczął wybrzydzać, głodzenie nie robi na nim wrażenia, a chudy strasznie. Więc polewam smalcem i wcina :P no cóż. Więc następna będzie Josera high energy lub festival ;-)
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje