Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Szalone pomysły...

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 15 maja 2011, o 20:29

Przyszło Wam kiedyś do głowy, żeby zrobić coś szlonego, być może zrobiliście? Jest coś o czym marzycie? Zapraszam do dzielenia się pomysłami na szaleństwa...

ja chciałabym popływać z delfinami.. :D
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Re: Szalone pomysły...

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 18 maja 2011, o 19:58

ba...a któż by nie chciał :D
ale chyba bardziej do Keni bym chciała jechac,safari i te sprawy,kotki pomiziac,z szyi żyrafy się poslizgać ,dać buziaka słoniowej trąbie itd,itd :D
egonek5
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 18 maja 2011, o 20:27

ja mam dużo pomysłów ale czy szalone? dla jednych tak, dla drugich nie - punkt widzenia zależny od punktu siedzenia ;-) , a ja po prostu lubię coś robić ;).
wyprawa sakwiarska do Pragi z Dąbrowy Górniczej - zrealizowana,
:hippie wyprawa sakwiarska po Bornholmie - moje marzenie życia :hippie - zrealizowana :hippie ,
Dźwirzyno - Chojnice - 206,96km w 9 godzin jazdy,
ogólnie wypady rowerowe z ekipą równie szalonych ludzi o każdej porze roku, po górach, w lane poniedziałki, rajdy, zloty, maratony, zawody itd itp za czasów kiedy moje kumpele nie potrafiły nawet pod krawężnik rowerem podjechać (i nadal nie potrafią) :twisted:
nocny dog trekking - zrealizowany,
dyskoteka "piana party" - daawno temu ale szalone :-P
do tego dyskoteki na które jeździliśmy po 180km w obie strony pociągiem... meeega szaleństwo :-P
kąpiel w morzu o północy :-)

a dzisiaj marzę tylko o tym, aby Nazgul przestał ganiać koty... tak wiem, szalone marzenie :lool:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 18 maja 2011, o 20:48

a ja marzę, by zobaczyć zorze polarną...
i na kole podbiegunowym prowadzić zaprzęg z 12 malamutów,
i skoczyć z na bungee z mostu zanurzając się w wodzie
i ze spadochronu też skoczyć

i maraton chce przebiec

i wcale nie uważam, że są to wielce szalone pomysły ;)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 18 maja 2011, o 22:42

Zorze polarna tez chcialabym zobaczyc. I biale noce. I pomieszkac w hotelu lodowym :lol:

Z mniej rzeczywistych (z powodow bezpieczenstwa) marzen chcialabym bardzo przejechac sie po bylych republikach radzieckich - Turkmenistan, Tadzykistan, Kazachstan, Azerbejdzan i pozostale. Przejechalabym sie koleja transsyberyjska, jesli jeszcze dziala...

Juz bardzo duzo podrozowalam w swoim zyciu, mieszkalam w roznych krajach, wiec podroze w "normalne" miejsca turystyczne nie sa moim marzeniem.
A w ogole to nie mam w sobie specjalnie duzej dawki szalenstwa, raczej cenie sobie spokoj i poukladanie. No i to mi sie marzy, bo od kilku lat to same problemy... :evil: :evil: :evil:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 19 maja 2011, o 07:26

Bo marzyć trzeba....bo inaczej człowiek by zwariował, mnie tam się kilka spełniło.... :whistle
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 19 maja 2011, o 07:54

dla mnie szalństwem byłoby kupno domu w lesie uwielbiam ciszę i marzę o spływie kajakowym
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 8 mar 2012, o 17:03

Szaleństwo to chyba takie, że potrafiłabym się z dnia na dzień przeprowadzić do Włoch, nawet bym się nie zastanawiała. Wsiadam i jadę. Uwielbiam ten kraj i wiele bym dała by się tam wynieść. :-)
Tylko do domu z ogródkiem , nie do bloków. (już przeżyłabym te owady, nienawidzę ich i się boję, ale kraj piękny i ten języyyyk :toast: )
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje