Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: szczeniak gryzie wszystko :(

Nieprzeczytany postprzez agis098 » 29 sie 2017, o 19:50

Taka już natura psa. Z czasem wyrośnie. Jeśli jest to uciążliwe to proponuję pochować po mieszkaniu smakołyki snack mobility z vetexpert. To ciasteczka, który nie oprze się żaden pies. Będzie szukał i będzie sobie gryzł.
agis098
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: andrzej

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 30 sie 2017, o 06:35

A czemu akurat smakołyki snack mobility z vetexpert? Mój pies nie ruszy niczego,co jest wyprodukowane przemysłowo ;) Czyżby kolejny forumowicz, który sieje reklamę produktu?
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez KillCruella » 20 lis 2017, o 12:33

Mój pies, niestety, miał to samo. Bardzo długo, bo prawie przez dwa lata - mimo starań nie dałam rady go oduczyć, ale ogółem miałam bardzo wiele zwierząt, a nigdy aż tak trudnego w tresurze, jak on (np. zdołałam nauczyć go komendy siad... ale siada po czym się odbija niemal natychmiast). Jeśli nie działa system karania za atakowanie nóg (ta klatka) to chyba najlepiej jednak udać się do jakiejś poradni. Ja żałuję, że nie poszłam do specjalisty, bo wprawdzie teraz, gdy pies jest starszy, trochę się uspokoił, ale nie jest dobrze wytresowany;) Ot problem mnie przerósł, a nie sądziłam, że nie dam rady, gdy wcześniej nigdy z tresurą psiaków nie miałam problemu.
KillCruella
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Ania

Nieprzeczytany postprzez cristo » 15 wrz 2018, o 09:13

U mojego szczeniaka też to przerabialiśmy przed dwa lata...Na szczęście ten etap mamy już za sobą
cristo
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Krzysztof

Nieprzeczytany postprzez zwariowanaona » 23 wrz 2018, o 06:04

kazdy szczeniak to robi

http://siudek.com.pl/
zwariowanaona
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Anna

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje