Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Szczotka

Nieprzeczytany postprzez Soniaduża » 23 mar 2018, o 22:18

Witam,chciałbym zakupic szczotke furminator L long hair.miał ktoś tą szczotke i jakie wzrarzenia z jej użytkowania.polecacię ją?
Soniaduża
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sonia
Imię: Gracjan

Re: Szczotka

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 24 mar 2018, o 09:21

Soniaduża napisał(a):Witam,chciałbym zakupic szczotke furminator L long hair.miał ktoś tą szczotke i jakie wzrarzenia z jej użytkowania.polecacię ją?

Ja używam szczotki z furminatora ale szczotki nie tego co masz na myśli. Wiele osób poleca a wiele nie, podobną tną włos itp... Ja używam tego http://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki ... ?rrec=true Pozdrawiam
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez JolkaB » 24 mar 2018, o 10:43

Paulina K. napisał(a):
Soniaduża napisał(a):Witam,chciałbym zakupic szczotke furminator L long hair.miał ktoś tą szczotke i jakie wzrarzenia z jej użytkowania.polecacię ją?

Ja używam szczotki z furminatora ale szczotki nie tego co masz na myśli. Wiele osób poleca a wiele nie, podobną tną włos itp... Ja używam tego http://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki ... ?rrec=true Pozdrawiam

też jestem zdania, że klasyczne furminatory tną włos i poza martwym wyrywają też żywy, zdrowy...
JolkaB
Losowy avatar
Świeżak
Imię: Jola
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 24 mar 2018, o 13:58

JolkaB napisał(a):
Paulina K. napisał(a):

też jestem zdania, że klasyczne furminatory tną włos i poza martwym wyrywają też żywy, zdrowy...

:dzięki: :dzięki: :dzięki:
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 31 mar 2018, o 09:08

Hmm, ja mam Furminator chyba właśnie L dla długowłochów. Nie zauważyłem jakichś jego negatywnych skutków, ale może się nie znam ;) Używam go zamiennie ze szczotką podobną do tej z linku wyżej. Trochę jedną, trochę drugą i psisko wyczesane ;)
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez Dorobek » 28 maja 2018, o 09:56

Ja chciałam niedawno kupić furminator, to dowiedziałam się właśnie, że on wycina włosy! Myślałam, że tylko wyczesuje ;/
Dorobek
Losowy avatar
Świeżak
Imię: Olka

Nieprzeczytany postprzez JolkaB » 28 maja 2018, o 16:32

wyrywa żywy włos i urywa długi okrywowy. Podszerstek też wyrywa ja jest bardzo gęsty. Także furminator to tak bardzo z umiarem trzeba, ja wyczesuję furminatorem tylko łapy u malamutki, ewentualnie płatki uszu.
JolkaB
Losowy avatar
Świeżak
Imię: Jola
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 28 maja 2018, o 17:58

My z furminatora mamy zwykłą szczotkę.
Paulina K.
Klubowicz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje