Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Szczurzyca TEGI ;)

Nieprzeczytany postprzez minia » 3 wrz 2013, o 11:20

Przykro mi
minia
Losowy avatar

Re: Szczurzyca TEGI ;)

Nieprzeczytany postprzez metalheart » 30 gru 2014, o 10:21

Miałam szczurkową, żyła 3 lata, po dwóch latach życia dostała chyba wylewu.Poprostu leżała w klatce i usychała.Myślałam,że umiera, więc nie interweniowałam.Ale kiedy leżała już tak dwa dni ,powiedziałam sobie -dosć, przecież nie dam jej umrzeć z głodu i pragnienia.Zaczęłam ją karmić i poić strzykawką, masować, przekładać z boku na bok.I szczurkowa wstała, przytyła i zaczęła chodzić.Coś jej się stało z błędnikiem i czasami wpadała,jak to mówiliśmy na rondo, czyli kręciła się w kółko, ale jadła,żyła i miała się dobrze.Trwało to kolejny rok.Potem zaczęły się niestety guzy.Musiałam ją uspić, bo guzy blokowały tchawicę i się dusiła.Mam wyrzuty sumienia,ale innego wyjścia nie było.....................
metalheart
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: AC(Ejsi)
Imię: Eliza
Pochwały: 4

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje