Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Szukam hodowli Warszawa i okolice

Nieprzeczytany postprzez MichałON » 5 sie 2018, o 12:06

Chcę kupić szczeniaka ale z dokładnie udokumentowaną rodziną. Żadnych pseudo hodowców i z byle jakich tzw związków hodowców (no wiadomo). Piesek ma być docelowo wystawowy (hodowli nie przewiduję). Szukam pięknego onka, nie za wielkiego, nie za mocno podpalanego (zwłaszcza na głowie). Jestem psiarzem i czas spełnić jedno z marzeń (kotów Nienawidzę :lool: ). A no i interesuje mnie wyłącznie krótkowłosy.

Ps. Tak gmeram po necie i niby ON to taki strasznie popularny piesek, można powiedzieć wzór psa ale kupić go to nie łatwy temat. Teraz chyba belgijskie/długowłose są na topie? Albo jakieś nieco skundlone w wersji xxl. Dziwne...
MichałON
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Michał

Re: Szukam hodowli Warszawa i okolice

Nieprzeczytany postprzez darkaro » 23 sie 2018, o 19:54

Witam
Co prawda nie okolice Warszawy, ale zapraszam ;)
http://www.darkaro.pl
Mamy takiego chłopczyka na sprzedaż :) Dostępna też dziewczynka krótkowłosa :D

Obrazek
Obrazek
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one" - anonim

http://www.Darkaro.pl
darkaro
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Darkaro
Imię: Karolina
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje