Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Informacje o zaginionych i znalezionych owczarkach staroniemieckich.

Trasa Wrocław - Oława widziany ON

Nieprzeczytany postprzez ELZA » 18 lut 2012, o 18:10

Dzisiaj tj.18.02 wracałam z Wrocławia. Trasa ta jest dość ruchliwa i moją uwagę skupił owczarek niemiecki, ktory przebiegl przez drogę. W chwili jak dotarłam do miejsca w ktorym tą drogę przecinał był już zbyt daleko żeby usłyszeć moje wołanie. Biegł przez pole w strone torów kolejowych. Miał dość jasne umaszczenie i napewno był dorosły (pies lub suka). Zabudowania w tej okolicy są daleko tym bardziej mnie to zdziwiło. Całkiem możliwe, że biegł do jakiejś wioski albo komuś uciekł.

Piszę tu bo może ktoś takiego psiaka szuka w okolicy Wrocławia i może warto sprawdzić te rejony.

Wrzucam mapki dla ułatwienia. Na czerwono jest zaznaczony obszar w którym widziałam psa, a na zielono kierunek w którym psiak zmierzał.

Mam nadzieję, że się to przyda. W razie potrzeby czekam na PW, moge pokazać gdzie dokładnie widziałam psa.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
ELZA
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Elza
Imię: Małgorzata
Pochwały: 5

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje