Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Ursa

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 1 sie 2015, o 12:43

Dzięki :-)
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 4 sie 2015, o 09:10

Jaki piękny wilk :zakochany: cudna Coya jest, niech zdrowo rośnie!
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 7 sie 2015, o 08:24

Baśka co tam u Was? Jak minął pierwszy tydzień Waszej futrzastej trójeczki?
Jakieś nowe focisze? ;-)
Sanszajn
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 7 sie 2015, o 08:56

Co by nie robić "śmietnika" w wątku norineko mały elaboracik o wpływie wyglądu psa na reakcję człowieków :lool:

Z racji sporych upałów postanowiłam zmienić sierściuchom miejsce kąpieli z jeziora (plaża w pełnym słońcu) na rzekę. Pojechałam obadać miejsce będące przystankiem biwakowiczów i spławiających się rzeką. Regulamin przeczytałam, zaopatrzyłam psy w niezbędne akcesoria (książeczki ze szczepieniami, kagańce, smycze, woreczki na qpy). Ludzi było sporo, sami panowie wiekowo ok. 20-25 lat. Popatrzyli na psy i powrócili do swoich zajęć. Nikt scen nie robił a i ja starałam się nie wchodzić nikomu w drogę. "Problem" zaczął się w momencie przypłynięcia grupy kajakowiczów z dziećmi. Szczenię kojota :-D wzbudzało sympatię pomimo braku regulaminowego kagańca :roftl: Ursa też była fajna, bo owczarek, więc zdjęłam kaganiec, żeby mogła aportować w wodzie. Ursa mając patyk i mnie w roli rzucającej ma wszystkich w zadzie i mogłaby bez problemu aportować bez uwięzi, ale dla spokojności wypoczywających była na lince. Za to Safira ... no cóż, ona zachwytu w rodzicach nie wzbudza. Ba zachwytu! Swoim wyglądem powoduje nagły przypływ agresji ze strony ludzi. I nie ma znaczenia, że kaganiec na pysku, kolczatka na szyi, króciutka smycz, a suka ogólnie miała wywalone na wszystko, zero reakcji na przechodzących obok niej ludzi, nawet nie próbowała ich powąchać.
Reasumując: małe pieseczki prawie zawsze wzbudzają radochę i każdy chce je pogłaskać, owczarki znają chyba wszyscy, więc raczej nie ma problemu, za to pies masywny, kopiowany, zaklejtany w kaganiec to szatan i morderca w jednym :diabeł:

Tak na marginesie. Coya chciała, żebym zeszła na zawał! Szczyl ma raptem 2 miesiące, więc nawet nie przypuszczałam, że będzie skakać do wody z pomostu! Po tygodniu pobytu u mnie muszę stwierdzić, że szczenię wilczaka to zupełnie inna bajka niż onek czy corso. Zachowania zupełnie inne, socjalizacja łatwa nie jest, ale do tego byłam przygotowana i na szczęście na podorędziu mam hodowcę. Ogólnie socjalizacyjnie rokuje bardzo dobrze i mam nadzieję, że okres "lękowy" przejdziemy bez większych problemów.

Zdjęć mam jak na lekarstwo, bo nikt nie chce za fotografa robić :-((
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 23 sie 2015, o 19:35

10 tygodniowa Coya

Obrazek
Szpak
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez agnieszka86200 » 23 sie 2015, o 19:43

Piękna :)
agnieszka86200
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 23 sie 2015, o 20:18

Śliczniutka, taka dostojna :-) i jak jej pięknie uszy stoją. Dharma jeszcze ma uszy jak nietoperz :-P
Ostatnio edytowano 14 wrz 2015, o 07:08 przez Sanszajn, łącznie edytowano 1 raz
Sanszajn
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 23 sie 2015, o 23:07

Uchole stoją od dawna. Jeszcze trochę i będzie nietoperkiem na szczudłach :roftl:
Szpak
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 2 wrz 2015, o 07:56

Obrazek
Szpak
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 14 wrz 2015, o 07:09

Hej Baśka, co u Was?
Może jakieś foteczki psiej gromadki?
Sanszajn
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje