Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: uwielbiam...

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 24 kwi 2011, o 23:10

Egonek śliczny haft :ok ja również uwielbiam grzybobranie a teraz jak mam Bariego to jeszcze bardziej będę uwielbiać :D najlepiej lubię jak mam wolne i o 6 rano sru do lasu :lool: KOCHAM!!!! i już się doczekać nie mogę sezonu :D talentów niestety żadnych nie mam żeby się czymś pochwalić :oops: to że uwielbiam spacery z Barim jest oczywiste :lool: nie jestem typem samotnika a co za tym idzie uwielbiam spędzać czas z ludźmi, wspólne imprezki, spacery, rozmowy .. no i ogólnie uwielbiam ZWIERZAKI! :lool:
Kasia-Bari
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez AgataM » 29 kwi 2011, o 18:45

Bardzo ładny haft, może powinnaś zająć się tym zarobkowo? ;)
AgataM
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 30 kwi 2011, o 17:46

haft piękny :ok
uwielbiam rysować oczywiście psy bo co innego i robić obroże :-P
chodzić po lesie jeździć na rolkach, rowerze i denerwować młodszego brata :-P

jedna z moich obroży :lool:

Obrazek
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 30 kwi 2011, o 18:10

sama robisz obroże? :--o
rysunkami się też pochwalic trzeba,koniecznie,wrzucaj,co masz ;)
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 3 maja 2011, o 15:48

egonek5 napisał(a):sama robisz obroże? :--o
rysunkami się też pochwalic trzeba,koniecznie,wrzucaj,co masz ;)

jak mam materiały :lool: Kaluśkowe ubranka też robię :-)
Obrazek
rysunki jakieś tam mam :ooops:
Obrazek

Obrazek
xxxkaluniaxxx
Moderator
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez wiko. » 3 maja 2011, o 18:47

egonek5 napisał(a):ze psy są dla nas ważne to rzecz oczywista,ale co kochacie,uwielbiacie robic poza spędzaniem czasu ze swoimi zwierzaki.Moją drugą miłoscią są grzyby,kocham biegac po lesie z koszykiem,w sezonie grzybowym prawie nie ma mnie w domu,albo wpadam cosik na szybko zjesc i spowrotem do lasu,to chyba uzależnienie,swiat wtedy dla mnie nie istnieje,liczy się tylko las,pies i ja :lol: znajomi mówią że w lesie zamieszkac powinnam,skoro w sezonie grzybowym i tak z niego nie wyłaże :lol: Drugą rzeczą którą uwielbiam jest wyszywanie,wydziubie czasami jakis obraz,robota dla cierpliwych podobno,ja żem roztrzepana ale mimo to haftowanie mnie baaardzo wycisza ;)
Jako ze to forum owczarkowe to hafciakiem owczarkowym się pochwalimy ;)
Obrazek

znalezc zdjęcie moich lesnych zbiorów będzie trudniej bo caluski kosz do przeszukania mam...uzupełnimy jak znajdziemy :D

Rewelacyjny hafcik owczarkowy :-) normalnie nie moge oczu oderwać !!
wiko.
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 6 maja 2011, o 22:04

egonek Twój haft jest powalający :D :D :D ja nie licząc zajęć psiowych, uwielbiam ŻUŻEL :D:D moja miłość hehe, uwielbiam jazdę autem (ale skąd brać na paliwo), kiedyś rysowałam i jakieś tam bzdety pisałam jak mnie wena naszła, ale teraz to już mi minęło.. W zależności od nastroju i pogody lubię różne rzeczy, a i polenić się uwielbiam :D :D :ooops:
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez MhrocznaaaxD » 4 lut 2012, o 15:51

Piękny haft, naprawdę. Chciałabym umieć tak wyszywać ;))

Ja jeszcze prócz zwierząt uwielbiam fotografowanie ich...ogólnie przyrody ;p
MhrocznaaaxD
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 16 lut 2012, o 10:29

moją drugą miłością poza owczarkami niemieckimi są skoki spadochronowe...polecam, zachęcam...tak o o owczarkach jak i o skokach mogłabym rozmawiać godzinami, to chyba nazywa się...uzależnienie? :-)

a oto krótki filmik o mnie
Ostatnio edytowano 16 lut 2012, o 12:04 przez Tomek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiłem link. Tomek
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 lut 2012, o 12:12

Wow. :okok: Drużynowe akrobacje?

Skok ze spadochronem jest na mojej długiej liście rzeczy które muszę zrobić przed śmiercią.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje