Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Używanie słuchawek nie boli!

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 1 lis 2011, o 14:25

ja dostaje gęsiej skórki jak słyszę ,że ktoś puszcza muzę z komórki...
przestrasznie mi się podoba taka akcja a numer z autobusem mistrz!
i niech się ktoś oburza, że może chamskie... a ci "didżeje" nie są chamscy?
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Re: Używanie słuchawek nie boli!

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 1 lis 2011, o 22:04

Swietne. Ja wprawdzie nie trafilam na cos takiego w srodkach komunikacji miejskiej, ale baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo by mnie szlag trafil, gdyby jakis palant/palanciara puszczali glosno muzyke.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 1 lis 2011, o 22:43

nie raz i nie dwa coś takiego spotkało mnie w tramwaju czy autobusie a że ja zadymiara jestem głośno oburzam się na takie sytuacje niestety bez skutecznie tyle ze sobie pogadam swojego syna jednak bardzo uczulam na takie sytuacje i uczę go że innym może przeszkadzać takie zachowanie i nie każdy sobie życzy słuchania bluzgów bo przeważnie głośna muzyka słuchana przez małolatów w tramwaju czy autobusie jest to albo hip hop albo disco bandżo typu weź mnie teraz i takie tam masakra nieznoszę tego
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 2 lis 2011, o 06:37

Muszę być strasznym zgredem, bo za cholerę nie mogłem, ba wciąż nie mogę zrozumieć skąd wzięła się moda na słuchanie muzyki w taki sposób w miejscach publicznych. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem chodzącą dyskotekę, pierwsza myśl była mocno niecenzuralna. ;-)

Na szczęście nie korzystam z komunikacji miejskiej i mało chodzę po mieście na piechotę.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 5 lis 2011, o 23:19

Pure Evil dają radę!!! widzieliście edycję z psimi kupami?! :D hahaha

słuchanie muzyki w komórce na cały regulator w tłumie ludzi, to nic innego jak prostactwo. ja rozumiem że dzieciaki muszą się dobudzić o tej 7 rano jadąc do budy, będąc po upojnej nocy na "fejsie", ale stary dobry sposób - słuchawki - nie bolą.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Marcin » 6 lis 2011, o 18:48

Znalazłem ten filmik na Kwejku. Bardzo się z niego uśmiałem, są świetni.
Marcin
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 9 lis 2011, o 11:02

:ok
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 9 lis 2011, o 15:41

Aga i N napisał(a):Pure Evil dają radę!!! widzieliście edycję z psimi kupami?! :D hahaha

a mnie się jeszcze podoba z rowerami ;) jak przypieli kolesiowi rowery do Navary bo stanął praktycznie na stojakach dla rowerów, albo jak przechodzą gościowi przez auto, bo ten stanął na środku pasów :lol: :lol: :lol:
czaderscy są spox
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 9 lis 2011, o 16:07

Z rowerami Aga już na forum wrzucała, a z psimi kupami świetne. Ale z tym barwnikiem w wodzie to przegięli, to jedyne mi sie nie podobalo. No i sądzilam, że po zmroku łączka będzie mieniła się wszystkimi kolorami tęczy :lool: a nie dopiero po ultrafiolecie.
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje