Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: W jakim wieku najlepiej rozłączyć szczeniaka z matką?

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 12 wrz 2012, o 20:11

Kama napisał(a):Ja będę odbierać swoją sunię w wieku 1 miesiąca :on:

:-O
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 wrz 2012, o 21:12

Przemyślałbym to. Zrobisz maluchowi krzywdę, a kto wie może w konsekwencji i sobie. Poza tym kupowanie psa "z bagażnika*" jest kiepskim pomysłem.

*Żaden legalnie działający hodowca nie wyda miesięcznego szczeniaczka.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez berghorn » 12 wrz 2012, o 21:42

Tomek napisał(a):

Przemyślałbym to. Zrobisz maluchowi krzywdę, a kto wie może w konsekwencji i sobie. Poza tym kupowanie psa "z bagażnika*" jest kiepskim pomysłem.

*Żaden legalnie działający hodowca nie wyda miesięcznego szczeniaczka.

Popieram ,Tomek ma racje , żaden normalny hodowca nie wyda psa w wieku 1 miesiąca , szczenię dopiero zaczyna uczyć się jesc samo , jest bardzo nieporadne , może nie dać rady sobie ,
w wieku 6 tygodni jest dopiero pierwsze szczepienie , w wieku 7 tygodni robi się tatuaż , albo chip , przegląd miotu , więc jedynie pseudohodowla może takie cos zrobic, że sprzeda miesięcznego szczeniaka
Zdecydowanie odradzam , chcesz mieć kłopoty i wydatki na wizyty u weterynarza z tym pieskiem to bierz , ale jak chcesz te pieniążki przeznaczyć na zabawki dla pieska , karmę itd. to wstrzymaj sie , albo zadzwon do hodowli gdzie zajmuja się tym tak jak trzeba , a najlepiej do hodowli zarejestrowanej w ZKWP
Wg. mnie od 8 - 9 tydzień jest najlepszy aby szczeniak znalazł się w nowym domu
berghorn
Losowy avatar
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Jacek
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje