Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: W jakim wieku wasze pieski zmienialy zabki na stałe?

Nieprzeczytany postprzez Niuta » 13 lip 2012, o 09:35

Witam
Trochę odgrzeję temat. Od kilku miesięcy jestem posiadaczką owczarka niemieckiego. W chwili obecnej ma 5,5 miesiąca.
Zaczęły wypadać mu mleczaki. Problem w tym że jest przy tym trochę krwi. Co nie ugryzie - zaraz krew.
Czy to normalne? Wasze psy też tak miały.
Dodam że karmię go głównie suchą karmą a od czasu do czasu coś z puszki lub gotowane.
Niuta
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 14 lip 2012, o 07:40

Niuta napisał(a):Witam
Trochę odgrzeję temat. Od kilku miesięcy jestem posiadaczką owczarka niemieckiego. W chwili obecnej ma 5,5 miesiąca.
Zaczęły wypadać mu mleczaki. Problem w tym że jest przy tym trochę krwi. Co nie ugryzie - zaraz krew.
Czy to normalne? Wasze psy też tak miały.
Dodam że karmię go głównie suchą karmą a od czasu do czasu coś z puszki lub gotowane.

jest to normalne.....
mój szczeniak ma 4,5 miesiąca i też wymienia zęby... wczoraj chwycił nowego tenisówka i zachlapał troszkę krwią...
jeśli to są tylko znaczenia, a krew się nie leje to nie ma czym się martwić :ok:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 15 lip 2012, o 09:32

:ok: 4,5 -lub 5 mies. to okres wymiany zębów mlecznych na stałe, krew zawsze się pokaże każdy to przechodził trzeba tylko sprawdzać czy piesek będzie miał pełne uzębienie lub dobry zgryz :yahoo: :on:
tatanka
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO

Nieprzeczytany postprzez Agata » 16 paź 2012, o 10:56

:pomocy: mam pytanie moja sunia też zmienia zęby ma prawie 5miesięcy tylko czasami nimi zgrzyta szczególnie robi to rano chodzi o tylnie zęby które już prawie zmieniła czasmi mam wrażenie jak by jej coś w mordzie przeszkadzało
Agata
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Gaya
Imię: Agata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 16 paź 2012, o 15:58

Agata- wiec otworz suni mordke i poprostu sprawdz czy moze cos rzeczywiscie ma miedzy zebami.
Bazooka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Agata » 18 paź 2012, o 11:06

wiesz to zrobiłam od razu tylko ona tak jak by je ścierała

-- 18 paź 2012, o 12:06 --

wiesz to zrobiłam od razu tylko ona tak jak by je ścierała
Agata
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Gaya
Imię: Agata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Ryszawa » 18 paź 2012, o 12:03

Raissa ma już cały nowy arsenał (właśnie sie kończy ząbkowanie). Marley jest jeszcze przed i zabawnie wygląda bo jest prawie tak duży jak Raissa i ma taką dużą paszczę a takie małe ząbki... i świeci różowymi dziąsełkami.

A ząbki znajdowaliśmy pod stopami jak wstawaliśmy rano .. zębowa wróżka nie zabrała. auć.

-- 18 paź 2012, o 13:03 --

Raissa ma już cały nowy arsenał (właśnie sie kończy ząbkowanie). Marley jest jeszcze przed i zabawnie wygląda bo jest prawie tak duży jak Raissa i ma taką dużą paszczę a takie małe ząbki... i świeci różowymi dziąsełkami.

A ząbki znajdowaliśmy pod stopami jak wstawaliśmy rano .. zębowa wróżka nie zabrała. auć.

-- 18 paź 2012, o 13:04 --

A ząbki znajdowaliśmy pod stopami jak wstawaliśmy rano .. zębowa wróżka nie zabrała. auć.[/quote]
Ryszawa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 2 lis 2012, o 14:57

Mój Zulian tracił mleczaki jak miał ok. 5 miesięcy, jednego nawet zostawił mi na bucie, gdy chciał dostać się do sznurówki :roftl:
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez jagoda » 10 lis 2012, o 21:18

Tayson ma 4 miesiące bez 2 dni i ma już 3 ząbki stałe :) Sprawdzam mu codziennie pyszczek bo nie potrafię uwierzyć że jednego wieczoru dziurka jest po ząbku a na zajutrz rano już pojawia się nowy ząbek :)
jagoda
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje