Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Wasza opinia na temat "ubytków neurologicznych"

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 29 paź 2013, o 16:37

Ubytków neurologicznych u szczeniaka,byłam z kumpelą w hodowli ON i to co zobaczyłam zdziwiło mnie a mianowicie ,szczeniak 2 tygodniowy który się buja.To znaczy kiwa się hodowca stwierdził ,że to ubytek neurologiczny i to samo przejdzie,bo to suka tak ma .I co wy na to,to samo przejdzie nie wiem co o tym myśleć. :pomocy: :pomocy:
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Re: Wasza opinia na temat.

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 29 paź 2013, o 16:53

2 tygodniowy szczeniak toż to jest maleństwo. W tym czasie otwiera oczy, pełza i jest nieporadny... Może chodziło o 2miesięcznego szczeniaka?

Poza tym, jak ma samo przejść, skoro suka to ma? to jej nie przeszło? Już nie wspomnę, że jak to jest ubytek to samo nie przejdzie.
Nie rozumiem, skoro to choroba dziedziczna, to dlaczego ta suka została rozmnożona...
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 29 paź 2013, o 17:54

Widzieliście te pieski w samochdach co jadą i sie kiwaja gura dół ,a szczeniak może miał 2-3 tygodnie nie miesiącea w miocie były 3 szczeniaki.Dwa zdecydowania zachowywały się inaczej chodziły niezdarnie ,były wesołe dlatego zapytałyśmy sie hodowcy co jest temu co sie tak dziwnie kiwa i nie jest w stanie się poruszyć .Ja też tego nie rozumiem dlaczego tak suka jest dopuszczona do hodowli i przerarza mnie to że tylko kasa sie liczy dla niekturych hodowców
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 paź 2013, o 18:04

"Bo suka tak ma"...

Ręce i nogi opadają. Gdzieście znalazły to miejsce, bo na pewno nie w temacie o polecanych hodowlach od nas na forum... :przerażenie:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 29 paź 2013, o 18:26

Pod Złotowem takie wybudowanie ja się popłakałam poczułam się bezradna wobec głupoty i debilizmu ludzi ten pan ,nie udzielił odpowiedzi nawet nam gdzie ma zarejestrowaną hodowle unikał jak ognia tego tematu .A to znajomy znajomej znajomego i stanęło na tym że wylądowałyśmy w schronisku w Chojnicach bo koleżanka zrezygnowała z kupna i chyba adoptuje psa :ok: :ok:
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 paź 2013, o 18:38

Czyli jest więcej jak pewne, że jest to PSEUDOHODOWLA.

Wejdźcie w wątek 4-miesieczne-3-szczeniaki-szukaja-domow-t3996.html "nasze" dziewczyny mają do wyadoptowania szczylusie :).
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 29 paź 2013, o 18:46

Ok ,zapomiałam o tym wądku ,to by były w sam raz szczeniaki a przynajmiej jeden
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 paź 2013, o 19:17

Axel jest w Bydgoszczy u Agaty :). Kilka jest w Świeciu...

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 29 paź 2013, o 19:41

Jutro jadę do Izy ,dam znać a by pasowało bo do świecia mam 30 km. A w czwartek najprawdopodobniej będe w świeciu bo curuś z internatu odbieram ,mam cichą nadzieję ze się że ta adpocja dojdzie do skutku.Bo po tej wizycie wZłotowie to do tej pory mam tego biednego psa przed oczyma.Ci pseudo hodowcy to nie są ludzie same epitety garną mi się na usta
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Re: Wasza opinia na temat "ubytków neurologicznych"

Nieprzeczytany postprzez bolek169 » 1 lis 2013, o 15:33

Ja tez bym chciał by moja Sara miała młode, jednak jest to mix, OB i DON, i nie mam na nią żadnych papierów, a nie chce robić nic wbrew prawa, wiec mam zamiar ją wysterelizowac po 2 cieczce
bolek169
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sara
Imię: Bolesław

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje