Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 23 maja 2013, o 15:17

Ela, napisz nam jaki przedział cenowy Cię interesuje to pomożemy wybrać coś odpowiedniego. Moim skromnym zdaniem, czasem lepiej kupić starszy model niż te najnowsze ponieważ te nowe nie zawsze są lepsze ;) Jak już zdecydujesz się na zakup, nie pozwól sobie wmówić, ze Canon jest lepszy od Nikona albo odwrotnie :) Na rynku jest wiele firm które produkują aparaty fotograficzne, ja przy wyborze kierowałabym się tą która skupia się właśnie na aparatach a nie np. na telewizorach :) Sama pstrykam Canonem i Canona też polecam, dlatego, że nigdy z niczym innym nie miałam do czynienia. Sprzedawcy w sklepach zawsze będą zachwalać nowy towar albo ten który im zalega na półkach. Obecnie jest tyle sprzętu, że faktycznie ciężko coś wybrać :) Aha, no i czasem lepiej jest kupić osobno korpus i osobno obiektyw, nie raz wychodzi taniej niż w zestawie, zwłaszcza, że obiektywy tzw. kitowe ( te w zestawie) wcale nie są takie wspaniałe :) Ale tak jak mówiłam wcześniej, wszystko zależy od naszego portfela, no i od tego jakiego typu zdjęcia będziemy robić najczęściej.

Pozdrawiam
Beata
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 26 maja 2013, o 17:11

jeżeli chodzi o cenę to do 2 tys chciałabym fotografować Spajdera ,zwierzęta i przyrodę czasem kogoś z rodziny jak się napatoczy:)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 26 maja 2013, o 17:19

Razgotra napisał(a):jeżeli chodzi o cenę to do 2 tys chciałabym fotografować Spajdera ,zwierzęta i przyrodę czasem kogoś z rodziny jak się napatoczy:)

to ja proponuję taki sam zestaw jaki ja mam... czyli nikon D3100 z obiektywem 18-105. Znalazłam sklep, w którym ten zestaw kosztuje 1990zł :ok:
Lustrzanka przeznaczona dla amatorów, nie jest skomplikowana.

Ale niech ktoś jeszcze się wypowie z innymi propozycjami, bo ja nie jestem obiektywna :ok:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 26 maja 2013, o 17:46

Ja ostatnio kupiłam Samsunga EX2. Jestem bardzo zadowolona. Na moje potrzeby, funkcji aż nadto, ale może będę się rozwijała w amatorskiej fotografii- kto wie ;-) Filmy w jakości HD - super! Troszkę bajerów tematycznych, ramek i wifi. :ok:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 26 maja 2013, o 18:18

Ja chciałabym albo sprzedac swoj aktualny - Nikon d3000 z obiektywem Nikkor 18-135 i doplacic najwyzej 300zl do nowego, albo kupic jakiś lepszy, szybszy obiektyw do dotychczasowego zestawu.
Mozecie cos polecic??
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia

Nieprzeczytany postprzez Sara » 8 cze 2013, o 22:28

Nie opłaca się kupować nowej lustrzanki.. ;) Lepiej dokupić obiektyw :)
Moze ten http://www.ceneo.pl/317356#tab=reviews lub http://www.ceneo.pl/12906133#tab=reviews
Sara
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 10 cze 2013, o 16:17

Bardzo mi sie podobają..Chyba zacznę zbierać na ten pierwszy.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 11 cze 2013, o 12:27

Tanorja napisał(a):Bardzo mi sie podobają..Chyba zacznę zbierać na ten pierwszy.

Pamiętaj, że to są stałki i raczej do zdjęć w ruchu się nie nadają. ;) Nie lepszy jakiś tamron albo sigma 70-300?
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 11 cze 2013, o 12:45

Tak jak pisze Monika, obiektywy stało ogniskowe to typowo portretowe szkła, lepiej wybrać coś zmiennoogniskowego, 70-300 jest w przystępnej cenie i robi fajne foty, ( w wątku Xandora możesz zobaczyć zdjęcia z tego szkła ;) )

a tutaj taki link, może się przyda ;)
http://fotopsy.com.pl/artykuly-jak-zrob ... afii-psow/
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 11 cze 2013, o 17:25

Właśnie myślałam nad stałoogniskowym ale zapomniałam że przecież psy się ruszają ,a to one beda główną tematyka zdjęć ;)
faktycznie bardziej pasowałoby mi coś do ruchu. Teraz pisze z telefonu a jak tylko dotre do domu to sprawdze wasze propozycje ;D
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje