Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Wbijak.

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 3 cze 2011, o 21:11

Luna napisał(a):
Tomek napisał(a):Wypróbuję ten Trixie w przyszłym tygodniu i dam znać jak u mnie się sprawuje. Jak V. tego nie wyrwie/pognie, to żaden inny ON też nie. ;-) :-P

No nie wiem, bo moja w akcie desperacji, jak nie mogła wyrwać wkrętu to linkę przegryzał, więc jakoś dała sobie rade :lol:

Jak Baltowski nie wyrwal, to i Viggo nie wyrwie :-P :-P :-P Zartuje, akurat Balto raczej w miare respektowal posadzenie "w kacie". Balto nie przegryzal linek, ale i tak siedzial na lince metalowej w izolacji (cwiczeniowa) i podpietym amortyzatorem. Cos w tym stylu
Obrazek
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 4 cze 2011, o 04:38

Mój nie będzie miał powodów do aktów desperacji, bo będzie uziemiony tylko na chwilę po to abym miał wolne ręce i np.mógł coś zjeść nie martwiąc się że ruszy tropem saren. Przetestuję czy da radę wyrwać z ziemi lecąc za piłeczką.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 4 cze 2011, o 14:11

Tomek napisał(a):
Karolina88 napisał(a):My też mamy taki dla krowy,bo jest najwytrzymalszy:)

Gdzie to można zdobyć?

Wypróbuję ten Trixie w przyszłym tygodniu i dam znać jak u mnie się sprawuje. Jak V. tego nie wyrwie/pognie, to żaden inny ON też nie. ;-) :-P

Wystarczy sklep z narzędziami.. zazwyczaj mają
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 4 cze 2011, o 19:30

chyba sobie też takiego pręta kupię przy najbliższej okazji, o albo dam ojcu do zrobienia :twisted:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 6 cze 2011, o 10:59

Lejdi też przegrza smycze...
Mada95
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 6 cze 2011, o 14:49

Aga i N napisał(a):chyba sobie też takiego pręta kupię przy najbliższej okazji, o albo dam ojcu do zrobienia :twisted:

Do mnie już jedzie. Ciekawy jestem co jest wart, nie mam najlepszego zdania o produktach Trixie...
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 cze 2011, o 11:06

Melduję że wkręt odpowiednio zamocowany w ziemii sprawdza się. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 13 cze 2011, o 18:59

Tak sadzilam. Fajnie, ze napisales jak sie sprawdza u Viggo, bo bylam ciekawa :-)
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 cze 2011, o 20:33

Na dwa razy by wyrwał, ale za pierwszym razem nie ma szans. Wkręt był wkręcony w starannie wybrane podłoże aż po kółeczko, a pies był na lince amortyzującej.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje