Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Wiosna przyszła

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 18 kwi 2013, o 08:02

Mocne, ale niestety prawdziwe. Sprzątanie po swoim psie w naszym wspaniałym kraju wciąż należy do ewenementów. U mnie, mimo, że nawet co 100 m mamy specjalne kosze na psie sprawy, wciąż zdecydowana większość sąsiadów patrzy na mnie jak na wariata gdy zbieram to co Czarek "zgubił".
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 18 kwi 2013, o 11:37

Dodam, że nie tylko Polacy nie sprzątają po psach. Przyjście wiosny w małym niemieckim miasteczku też potrafi być traumatyczne.
W Brazylii sprawę odchodów załatwia pogoda, a to upał (wszystko wysycha), a to ulewne deszcze (jak zmywarka) albo ogromne mrówy, które podkopują się pod kupkę i wciągają ją w ziemię w celu spożycia. Mało kto sprząta po swoim psie. Niektórzy nawet własnego podwórka nie sprzątają... .
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 18 kwi 2013, o 12:45

Na własnym podwórku, to niech robią co chcą, ale niech nie utrudniają życia innym.
A z poytywnych rzeczy... U nas dzisiaj 30 stopni :O Marzy się spacerek nad jakieś bajorko, ale Nora na chorobowym musi odpoczywać ;p
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 18 kwi 2013, o 15:18

Oczywiście, że wolnoć Tomku w swoim domku, ale jak ktoś nie dba o swoje, to niby dlaczego miałby dbać o publiczne?
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 18 kwi 2013, o 19:50

Za gorąco :przerażenie: I komu ten śnieg przeszkadzał? Tak było biało i czyściutko :-((

Wiosna przyszła, zdecydowanie.
Żaby w parku skaczą w tandemach, tzn. żab na żabie, a do tego wczoraj widziałam jak taki jeden żab próbował załapać się na grupenseks, czyli na trzeciego.
A potem przylazł do mnie i nawet psa się nie bał- taki zdeterminowany :roftl: Może i królewicz, ale nie sprawdziłam.
Za to wiewiórki korzystają z ludzkiego zamiłowania do śmiecenia i biegają po alejkach zbierając chrupki i prażynki. Trochę dziwnie wygląda taka ruda na drzewie z wielką chrupką w pyszczku :-)
Ewa-Hunter
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje