Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Witam!

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 8 maja 2013, o 12:18

Witajcie :) Śliczna ta Wasza Fuma :) A co do fochów Fumy, to nigdy nic na siłę, zawsze po dobroci- na spacerach może zachęcajcie ją zabawką albo smaczkiem, żeby za Wami podążała? Może ona się na spacerach po prostu nudzi ?
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez tomanek53 » 8 maja 2013, o 13:11

gochadrozdek napisał(a):Co niektórzy po swojego psa to i ponad 1000 km zaliczyli (w jedną stronę) :lool:

Rozumiem, że do Niemiec i z powrotem. No cóż, nie jestem krezusem i prawdę powiedziawszy, nie stać mnie na szczeniaka za kilka tysięcy złotych :nea:

Dlatego też wybrałem Fumę, za stosunkowo niewielką kwotę ale za to od prawdziwego miłośnika - hodowcy, który sam powiedział, że zajmuje się ON-ymi od dzieciństwa :-)
Zatem i Fumie z Kieleckiego niech się poszczęści ;-)

tomanek53
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 8 maja 2013, o 13:22

tomanek53 napisał(a):Rozumiem, że do Niemiec i z powrotem. No cóż, nie jestem krezusem i prawdę powiedziawszy, nie stać mnie na szczeniaka za kilka tysięcy złotych :nea:

Niekoniecznie. :roftl:
Ja jechałam do Czech, 370 km w jedną stronę, po wymarzonego użytka. I nie kosztował kilka tysięcy, ani w euro, ani w złotówkach. :-)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 8 maja 2013, o 14:04

Witaj, a raczej witajcie :hi:
Jeżeli Ty jesteś popaprańcem, to ja kim jestem? Mam trzy psy i zrobiłam łącznie 1720km, żeby je "zdobyć" :lool:

Jeszcze raz witajcie i cieszcie się szczylem ile da radę - one tak szybko dorastają ....
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez tomanek53 » 8 maja 2013, o 15:02

Wielkie i serdeczne dzięki za wsparcie na duszy. A pomyśleć, że czułem się jak jakiś pokajdany :-)

tomanek53
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 8 maja 2013, o 15:08

Zupełnie niesłusznie :)
Mogę o sobie powiedzieć,że jestem ześwirowana na punkcie ONków i DONków, a dodatkowo mam kaukaziego bzika. ;)
Jak szukaliśmy psa, to byłam skłonna jechać na drugi koniec Polski :) Na szczęście moje rude cudo było prawie obok mnie :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 8 maja 2013, o 16:42

Witam serdecznie mysle ze z nami bedziesz sie czuł dobrze.pozdrawiam serdecznie ja i moja 6 miesieczna Kora
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 8 maja 2013, o 20:20

I my witamy serdecznie :hi:
Doskonale rozumiem wasze zauroczenie psinką, jest przesłodka, doskonale też rozumiem, że żadna odległość nie powstrzyma nas przed zdobyciem wymarzonego przyjaciela. Jechałam po moją sunię tyle samo kilometrów bo po wielu miesiącach poszukiwań zdjęcia suni i telefoniczna rozmowa z hodowcą upewniły mnie, że jestem u celu.
Nigdy nie żałowałam wyboru, sunia spełnia wszystkie moje oczekiwania - czego i wam serdecznie życzę :friends
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Agnes » 8 maja 2013, o 20:33

Witamy serdecznie z Nirvaną, która bardzo w zachowaniu przypomina mi Twoją sunię (np. gryzienie..). I również po naszego DON-ka jechaliśmy ponad 300km, ale warto było :-)

Pozdrawiamy
Agnes
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 8 maja 2013, o 20:48

My też Was witamy bardzo serdecznie. :hi:
tomanek53 napisał(a):Pokażcie mi drugich takich popaprańców, którzy wsiadają w samochód, by przywieźć koniecznie tego a nie innego psiora z odległej o 150 km miejscowości

Ja widzę! codziennie w lustrze :roftl: :roftl: :roftl:
Po taką śliczność jak Fuma to można na drugi koniec świata pojechać ;-)
Dacie radę! Życzę Wam wspaniałych chwil na wspólnej drodze życia. :-)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje